1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Виноградові розповіли, як допомогти нашим бійцям (ВІДЕО)

25.02.2015 17:46 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

Про те, як допомогти учасникам АТО, сьогодні говорили у Виноградівській адміністрації.

Волонтер Михайло Роман подякував усім, хто допомагає їхній організації та ознайомив присутніх з роботою міського Руху підтримки закарпатських військових. Зокрема зараз в організації 16 активних волонтерів, які допомагають як військовим, так і переселенцям. Також волонтер зазначив, що, на жаль, зараз вони повернулися до початку своєї роботи. Адже після виходу наших бійців з Дебальцевого, військові залишилися практично ні з чим.

"В кожного є сусід, чоловік, син, батько, які тепер в АТО. Але без вашої допомоги ми нічого не зможемо зробити. Тому що якщо солдат в армії роздітий, не має чим воювати, він є пустишкою", − зазначив помічник начальника з правової роботи Виноградівської військової частини Юрій Левко.

За допомогою до всіх звернувся начальник відділу прикордонної служби в Хижі Віктор Божко. Він повідомив, що у їхній підрозділ прийшло 20 мобілізованих, котрі будуть відправлені в АТО і їм не вистачає елементарних речей.

В свою чергу присутні запропонували розіслати реквізити Руху підтримки усім підприємствам, розмістити оголошення в автобусах.

Самі ж волонтери закликали бути уважними всіх, хто перераховує кошти. Адже нещодавно з’явилася фейкова інформація про пораненого бійця, якому на лікування збирали кошти по всій Україні. Крім цього, усіх закликали прийти сьогодні ввечері та зустріти наших військових, які повертаються до Виноградова.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка