1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мукачівська бригада під Дебальцево отримала підкріплення, але просить ротації

06.02.2015 09:54 Суспільство Голос Карпат

Про це у своєму Facebook повідомив журналіст Василь Ільницький.

Про це у своєму Facebook повідомив журналіст Василь Ільницький.

З його слів, у розмові з майором Постолакі з 128-ї бригади, яка знаходиться під Дебальцевим, військовий зазначив, що немає жодного оточення, жодних масових втрат. Наші військові отримали підкріплення.

"Чи повязано це з зверненням голів місцевих рад до Верховного Головнокомандувача - не знає, бо і про заяви ніхто там не чув, але по часу прихід підкріплення співпадає з часом прийняття її. Озброєння вистачає. Єдине, чого просять хлопці - ротації. За його словами, жодна бригада такий тривалий час не тримає передову, як Мукачівська бригада і хлопці просять перепочинку" - пише Ільницький.

Також бійці 128-ї бригади просять не розповсюджувати неперевірену інформацію, не сіяти інформаційну паніку і не давати привід для паніки.

 

 

Нагадаємо, раніше закарпатські журналісти з посиланням на телефонні розмови із бійцями під Чернухіно повідомляли, що 20 військовослужбовців знаходяться в оточенні.

ГК також повідомляв, що 3 лютого за допомогою до волонтерів звернулись бійці одного з батальйонів 128-ї гірсько-піхотної бригади, оскільки знаходяться під постійним обстрілом.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська