1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді встановили та освятили пам’ятник Марії Терезії / ФОТО

05.01.2015 15:39 0 Суспільство

 

Сьогодні навпроти Кафедрального собору в Ужгороді відкрили сквер Марії Терезії та освятили її пам’ятник.

На знаковій для міста події були присутні багато відомих ужгородців та гостей міста: Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі, засновник першого приватного скверу в Україні Ален Панов, єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік та інші.

 Ідея вставлення пам’ятнику та заснування першого приватного скверу належить ужгородському дипломату Алену Панову. Серед головних цілей організатори називають забезпечення панорамного вигляду на Кафедральний собор та увіковічення Марії Терезії та інших історичних постатей, які внесли найбільший вклад у розвиток Замкового Кварталу в Ужгороді.

«Пам’ятник Марії Терезії – вдячність за її внесок у розвиток міста. Ідея зріла уже давно, але потрібно було вирішити лише правові моменти», - сказав єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік.

У «Пантеоні Замкового Кварталу» розташовані також і рельєфні портрети відомих діячів, котрі зробили неабиякий вклад у розвиток Ужгорода, серед яких Святий Іштван, Карл Роберт, Філіп Другет, Міклош Берчені та Андрій Бачинський.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus