2. >
  4. > >

В Ужгороді відсвяткували 76 - ту річницю створення "Карпатська Січ" (ФОТО/ВІДЕО)

10.11.2014 16:42 0 Суспільство

У рамках вшанування Героїв Карпатської України та з нагоди 76-ї річниці створення Організації народної оборони "Карпатська Січ", патріоти Закарпаття, нащадки січовиків, провели ряд заходів.

Зранку, о 10.00, пролунав стартовий свисток фінального турніру "Кубок молодого футболу Закарпаття" з міні-футболу. В турнірі приймали участь команди, які протягом року вигравали та були призерами змагань.  "Кубок молодого футболу Закарпаття" пройшов на славу, 3-тє місце завоювала іршавська команда січовиків "Кам'янське", а цьогорічним чемпіоном серед вуличних команд стали місцеві юнаки з команди "Віннер", котрі переграли в фінальній зустрічі "Карпатську Січ".

О 17.00 біля пам'ятника Т. Шевченку розпочався Марш Слави Героїв Карпатської Січі. Націоналісти під супроводом гучних гасел пройшлись ходою набережною Незалежності до пам'ятника президенту Карпатської України Августину Волошину, де вшанували пам'ять усіх полеглих за Українську Самостійну Соборну Державу воїнів хвилиною мовчання та запаленням свічок.

Після маршу відбувся «Вечір революційної творчості» на якому було представлено новий літературно-дискусійний проект Юрія Руфа «Дух нації».
В рамках проекту виступили Ігор Бойчук , Ігор Климович , Юрій Руф та Олена Шинкарук з поезією, а також бард Заграва з акустичною програмою.

"Так сталося, що українська нація вже багато століть безперервно змушена виборювати своє право на існування. Тоді, в 39-му, Карпати констатували : МИ - УКРАЇНА. І плече об плече поринули в бій за українське майбутнє своїх нащадків"– повідомив Тарас Деяк.