3. Суспільство

70 петанкістів змагалися в Ужгороді на міжнародному турнірі "Каштан – 2014"

165
Суспільство Новини Ужгорода

70 петанкістів із 10 країн в Ужгороді боролися за медалі міжнародного турніру з петанку «Каштан-2014».

В Ужгороді на алеях Боздоського парку відбувся традиційний міжнародний турнір із петанку «Каштани-2014», у якому взяли участь понад 70 учасників із України, Росії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Литви, Естонії, США, Марокко та Франції.

У перший день турніру відбулися змагання тет-а-тет (один проти одного). Паралельно деякі українські спортсмени виборювали право представляти нашу країну на Чемпіонаті світу тет-а-тет, який відбудеться в січні наступного року у французькій Ніцці. Переможцем турніру тет-а-тет став француз Тьєррі Коне, на другому місці — росіянка Настя Яковлєва, бронзову нагороду здобув Михайло Тарканій з Ужгорода. Що стосується відбору на Чемпіонат світу, то право представляти Україну у чоловіків виборов Олександр Коваль з Києва, а у жінок — ужгородка Олександра Шевченко.

Наступного дня відбувся турнір дуплетів (по два гравці в команді). Перемогу в головному турнірі «А» здобула команда з Росії у складі Євгена Осокіна та Насті Яковлєвої, срібло — в інтернаціонального дуплету Брахім Чалабі (Марокко) та Сергій Жуковський (Київ). Третіми був також інтернаціональний дуплет — Йеджей Сліж (Польща) Валентина Вторая (Ужгород).  Переможцями турніру «Б» стали ужгородці Петро Гойс та Ігор Заславський. На другому місці естонсько-словацький дуплет, а третіми також були естонські спортсмени.

В останній день турніру відбулися змагання команд-триплетів (по три гравці в команді). Чемпіонами турніру «А» стали ужгородка Валентина Вторая, киянин Дмитро Бугай та поляк Йеджей Сліж, які у фіналі перемогли команду Литви. На третьому місці — естонсько-ужгородська команда.
У турнірі «Б» перемогла російсько-литовська команда, другими був триплет у складі Петра Гойса (Ужгород), Сергія Жуковського (Київ) та Брахіма Чалабі (Марокко). Третє місце в інтернаціональної команди у складі: Паула Матушкова (Словаччина), Володимира Фуцура (Перечин, Закарпаття) та Йожефа Сабо (Угорщина).