1. Новини Закарпаття
  2. >

«Кохання на виживання» – найвідвертіший та емоційний проект українського телебачення

24.12.2020 22:00 Шоубізнес

В четвертому сезоні реаліті-шоу «Кохання на виживання» учасників чекають неймовірні випробування в далекому Перу. Чи зможуть учасники подолати перешкоди, зібрати ключі, отримати бажану нагороду?

В четвертому сезоні реаліті-шоу «Кохання на виживання» учасників чекають неймовірні випробування в далекому Перу. Чи зможуть учасники подолати перешкоди, зібрати ключі, отримати бажану нагороду?

Але найбільша інтрига полягає в тому, чи виживе кохання пари в екстремальних умовах

«Кохання на виживання»: провокації, сльози, відверті зізнання

Четвертий сезон поспіль програма «Кохання на виживання» влаштовує закоханим парам випробування та провокації, після яких у багатьох з них зникають рожеві окуляри, та змінюється погляд на партнера.

Героїв шоу очікують п'ять завдань, мета яких:

- перевірити психологічну сумісність;

- виявити готовність до сімейного життя;

- натиснути на больові точки у відносинах;

- спровокувати відвертий діалог.

За кожне вдало виконане випробування пара отримує ключ: чим більше ключів зберуть учасники, тим вищий шанс отримати грошову винагороду. Не пропустити черговій випуск шоу та дочекатись розв'язки допоможе ТV Meta: в фіналі програми глядачі дізнаються, зможуть герої зберегти свої почуття, чи вирішать покинути один одного.

Переживати шокову терапію, проходити крізь сльози, рятувати своє кохання, герої будуть на фоні екзотичної природи Перу. На них чекають джунглі, гірські озера, пустеля, давнє місто інків Мачу-Пікчу.

Новий ведучий четвертого сезону

В четвертому сезоні ведучим шоу став українській співак Олег Кензов. Він має диплом психолога та соціального педагога. Але знання психології не врятувало Олега від невдач у особистому житті: він двічі був одружений і пройшов через два розлучення.

Ведучий допомагає героям розібратися в почуттях, використовуючи не тільки теоретичну базу, а й свій життєвий досвід. Кензов звертає увагу учасників на моменти, спроможні врятувати відносини. Він підказує, як реагувати на критику, на зраду, на залежність від іншої людини. Олег пропонує кожній парі після екстремальних випробувань відповісти на головне питання: чи залишилось в живих їхнє кохання?

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська