1. Новини Закарпаття
  2. >

Анна Сєдокова роздяглася на природі (ФОТО)

16.05.2020 22:17 Шоубізнес Лайт

Відома виконавиця не змогла втриматися і під час прогулянки - роздягнувшись, полежала на березі річки. При цьому вона раділа швидкому закінченню карантину.

Відома виконавиця не змогла втриматися і під час прогулянки - роздягнувшись, полежала на березі річки. При цьому вона раділа швидкому закінченню карантину.

Співачка Анна Сєдокова під час карантину вирішила вибратися на природу, повідомив Кореспондент. Артистка так раділа теплу і сонцю, що роздяглася на березі річки. Фотографію, де вона лежить на траві зі своїм чотириногим вихованцем, Сєдокова опублікувала в Instagram. 

37-річна виконавиця похвалилася, що біля річки їй стало добре. 

"Від усвідомлення того, що ще чуть-чуть, і все це закінчиться. Що скоро літо, можна буде постити фотки в купальниках і пити рожеве вино на улюблених пляжах з улюбленими друзями. Ми знову будемо танцювати на столах і робити дурниці, записувати веселі пісні, давати концерти і (О, Боги) напевно, заробляти", - написала під фото співачка. 

Вона також поцікавилася у своїх підписників, чи знають вони, коли відкриють кордони. Користувачі були налаштовані песимістично:

"Думаю, взагалі не відкриють цього року. Ну, або до зими ближче..." 

Відзначимо, що публікація набрала понад 100 тисяч відміток "подобається" і більш як 500 коментарів.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Как же круто сегодня! В городе плюс 20 и мы вышли погулять с собакой. Рядом с домом речка и лес. И я разделась, легла на травку ( землю????) и так хорошо мне стало. От осознания того, что ещё чуть чуть и все это закончится. Что скоро лето, можно будет постить фотки в купальниках ???? и пить розовое вино на любимых пляжах с любимыми друзьями ???? Мы снова будем танцевать на столах и делать глупости, записывать весёлые песни, давать концерты и ( О, Боги ) наверное, зарабатывать ???? Но пока это все ещё не точно, мы наслаждаемся семьей и своими внутренними переменами. Новыми онлайн друзьями и супер кайфовыми отношениями с детьми. И благодарим небеса за то, что все рядом и здоровы. Кто то знает, когда откроют границы? Что думаете?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...