Аварія за участі одразу кількох автомобілів сталася 28 квітня в селі Стеблівка, що на Хустщині.













ДТП сталася поблизу магазину "Тальне". За інформацією очевидців, водій автомобіля депутата Тячівської районної ради протаранив 3 авто, які були припарковані на узбіччі
Водій був за кермом автомобіля, який належить депутату Тячівської районної ради, який також був у сильному алкогольному сп'янінні, - зазначили очевидці та близькі постраждалих, надавши редакції Голосу Карпат фото водійських посвідчень учасників аварії.
За повідомленням очевидців, правоохоронці виявили у крові водія 4 проміле алкоголю.
Інформації про постраждалих та збитки внаслідок аварії наразі ще немає. Інформація про цю подію ще очікує на підтвердження в прес-службі поліції Закарпаття.
Учора в місті Хуст також сталася смертельна ДТП. А у Виноградові автомобіль перекинуло на дах.
Читайте также:
- На Закарпатье массово гибнет скот, животных сжигают: что за болезнь в одной из громад области?
- На Закарпатье произошла трагедия в одном из сёл области. Facebook — в слезах (ФОТО)
- В Ужгороде молодёжь «забила на стресс» под русскую попсу: Facebook взорвался (ВИДЕО)
- Летом в розетках не будет 220 вольт: о каких глобальных изменениях предупреждают украинцы и какая альтернатива будет внедрена?