1. Главная
  2. >
  3. Новости партнеров

Електронна сигарета та вейп: чи є різниця?

89
Без регіону (не видаляти!)

Електронна сигарета та вейп: чи є різниця?

Вейпінг як культура розвивається стрімко. У лексиконі електронних курців постійно з'являються нові слова, і розібратися з їх значенням новачку не так просто. Е-сигарети, боксмоди, парилки, вейпи — чого тільки не почуєш у вейперській тусовці. Що це за прилади та чим вони відрізняються один від одного? Розказуємо про найголовніше. 

Як влаштовані пристрої для паріння

Парадоксально, але зрозуміти відмінності простіше за все новачку. Прихильники вейпингу зі стажем (а вони парили і на тих, і на інших девайсах) не заморочуються, адже принцип роботи усіх пристроїв однаковий. Врешті-решт, коли цей рух тільки зароджувався, усі прилади називали тим самим словом. 

Якщо заглибимося в деталі, отримаємо наступне:

  1. Електронна сигарета — гаджет низької потужності, що генерує доволі скромні об'єми пари. За всіма ознаками дуже нагадує звичайне куріння тютюнових виробів. Легка вага, компактні розміри та низька вартість — ось головні характеристики приладу. 
  2. Вейп — потужний девайс, що має більші розміри та генерує густі об'єми пару. Часом це навіть крутіше, ніж кальян. Зізнайтеся, хіба ви хоч раз не мріяли розслабитись і випускати величезні хмари пишної запашної пари? Це ж кайф в чистому вигляді! 

Складно сказати, який з варіантів краще. Тут кожен вирішує сам. Відзначимо одне: електронні сигарети — оптимальний варіант для тих, хто вирішив покінчити зі шкідливою звичкою. Ритуал виходить аналогічний: туга затяжка, небагато пару, схожого на дим від тютюну. Вміст нікотину можна поступово зменшувати, аби згодом перейти на «нуль».

Одноразові електронні сигарети

Пристрої, про які йшлося вище, багаторазові. Проте не менш популярні й 

одноразові pod-системи https://vandalvape.com.ua/odnorazovi-pod-system. За що їх так люблять користувачі? Зовні це звичайний циліндр яскравого кольору, всередині теж нічого незвичайного, конструкція стандартна. Тут немає нічого зайвого, ні кнопок, ні дисплея. Достатньо один раз затягнутись — пристрій активований. 

Всередині сольовий нікотин, а це значить, що втамувати нікотинову спрагу вдасться усього за кілька затяжок. Вони прості у використанні, стильні, класно імітують сигарети за вмістом тютюну (тому ідеально підходять тим, хто хоче згодом розпрощатися зі шкідливою звичкою), не вимагають обслуговування. Хоча у тривалій перспективі парити їх невигідно, та і можливості індивідуальних налаштувань немає. 

Хай там як, а мати про запас бодай кілька одноразок не завадить. По-перше, виглядають вони стильно. По-друге, займають мало місця, тож ви зможете скористатися ними тоді, коли не буде можливості підзарядити або перезаправити вейп. Та й друзів можна пригощати. Словом, зайвими не будуть, це точно. 

Термін та правила експлуатації одноразових под-систем

Чи надовго вистачає одноразки? Це питання хвилює кожного, хто тільки планує спробувати. Як правило, виробники вказують таку інформацію на пакуванні, також можна уточнити у продавця. 

Для прикладу: 0,7 мл рідини в одноразовій под-системі дорівнюють близько 20 звичайним цигаркам. Це доба-півтори активного паріння. 

Щоб дійсно отримати задоволення від процесу, дотримуйтесь простих правил експлуатації. Тут немає нічого надзвичайного. Витягли з пачки, зірвали наліпки, затягнулися і кайфуєте. А от якщо купуєте про запас, зберігайте правильно. Тримайте коробки якомога далі від прямих сонячних променів і обігрівачів, не кладіть в холодильник. 

Який би девайс ви не обрали — багаторазовий чи одноразовий, це все ж безпечніше (і приємніше!), ніж тютюнопаління.

Читайте также:

Поделиться:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber