1. Новости Закарпатья

Б.У Тесла з США

Tesla продає свої автомобілі сама, а не через традиційну дилерську мережу. В цьому є кілька плюсів, але є і деякі негативні, наприклад, коли мова йде про продаж вживаних автомобілів. Завдяки компанії, можна придбати, таке авто, як Тесла США .

У машини немає дилера, до якого можна було б повернутися після періоду фінансування, тому Tesla повинна взяти її на себе, а потім продати себе як стару. Це, ймовірно, не найулюбленіше заняття каліфорнійської компанії, тому що воно починає трохи відлякувати клієнтів. Ті, хто зацікавлений в покупці, не можуть побачити фотографії старої Tesla. Вони можуть дивитися тільки на загальне зображення.

Tesla - автомобілі з електродвигуном з турбонаддувом

Тесла - одне слово, яке має багато значень. Воно походить від імені Ніколи Тесла, фізика, інженера-електронщика і «винахідника», що жив в 20 столітті. Саме його ім'я було використано для позначення одиниці виміру магнітної індукції в системі СІ, завдяки якій можна було виміряти силу магнітного поля. Tesla також спонсорує Tesla Motors, найвідомішого виробника електромобілів. Ним керує фізик і інвестор Ілон Маск, який хоче, щоб в 21 столітті не було викидів. Модель S була першим електромобілем класу люкс, запущеним в серійне виробництво. Незважаючи на високу ціну продажу, нетерплячі люди місяцями чекали в черзі. Якщо говорити про старих автомобілях - списків очікування немає, але ціна в основному збігається з ціною нового автомобіля.

Вибір уживаного авто Tesla без фото

Ви повинні щось робити з використаним, заохочувати клієнта або щось в цьому роді. З новим немає проблем, достатньо однієї фотографії на сторінці та її побачать мільйони користувачів. Всі добре знають новинку, вони мільярд раз бачили моделі Tesla в Інтернеті. А стан уживаного автомобіля варто оцінювати, але не за даними Tesla. Скільки оголошень про продаж автомобілів, що не містять зображень, ви натискали за своє життя?

Бувший тесла - чи варто

Раніше вона змінила свою позицію з управління продажем власних старих автомобілів. Фотографії були там колись, а якщо їх не було, ви могли отримати їх по електронній пошті за попереднім запитом. Поточна версія полягає в тому, що замість реальних зображень автомобілів є загальні зображення, що показують розглянуту модель. Так як же, хоча спочатку, оцінити стан цікавить нас автомобіля?

У Tesla є на це відповідь

Давним-давно Tesla ремонтувала свої старі автомобілі і відправляла фотографії всім бажаючим. Але вона пережила це. Тепер вам потрібно внести неповернутих заставу і транспорт, не оглянувши машину заздалегідь. Якби у Tesla була дилерська мережа, автомобілі були б доступні в автосалонах. У Tesla є стандарти на пошкодження транспортних засобів замість візуального огляду.

АТЛ - купуйте автомобіль із CША без зайвих зусиль.

  • Підбір автомобіля.
  • Перевірка по VIN-номером.
  • Участь в торгах.
  • Оплата
  • Доставка.
  • Оформлення.
загрузка...