1. Новости Закарпатья

Квартиру вигідно зараз купувати в Рівер Сіті

Завжди при виборі житла людиною в першу чергу до уваги береться місцезнаходження об'єкту, що зацікавив. Адже як би не було комфортним житло, якщо воно знаходиться в місці, що має погану транспортну розв'язку або відсутність магазинів або інших потрібних об'єктів, то проживання там, не викликатиме особливої радості. До того ж не варто забувати про тривалість експлуатації будинку, в якому вибирається житло. Чим довше будинок вже експлуатується, тим менше терміну залишається для подальшого безпечного в нім проживання.

Тому недивно, що бажаючи вкласти кошти в придбання житла, здатного прослужити багатьох років, радуючи хорошим рівнем комфортності, і зручністю місцезнаходження будинку, багато людей, вибирають новобудови. Що зводяться із застосуванням інноваційних технологій, такі об'єкти, відповідають практично усім побажанням сучасних покупців. Наприклад, одним з таких, являється ЖК Рівер Сіті.

Детальніше про об'єкт

Спершу слід сказати, що вже зараз купити квартиру в ЖК Рівер Сіті можна на сайті https://river-city.com.ua/ забудовника. Представлена тут детальна інформація про кількість квартир, їх площі,, а також планування дозволяє за короткий проміжок часу вибрати той, що пасує найбільш за усіма параметрами варіант. Що включає 6 будинків, цей комплекс, можна назвати міні містечком, в якому, передбачено все, для комфортного проживання.

ЖК Рівер Сіті, що знаходиться в зеленій частині міста, відрізняється наявністю чистого повітря, в якому відсутні вихлопні гази. Адже вибране для зведення ЖК місце, знаходиться у безпосередній близькості з річкою, сприяючою нормалізації рівня вологості, а також осіданню мікрочасток пилу, що робить повітря тут чистіше. Радує ЖК і наявністю хорошої транспортної розв'язки, що дозволяє у будь-який час швидко добратися у будь-яку частину міста. Тут є усі необхідні заклади, починаючи з великих продуктових точок, і закінчуючи ресторанами, а також учбовими закладами.

Тому навіть у разі купівлі квартири тут сім'єю, школярів або студентів, така купівля виявиться вигідним варіантом. До речі на самій території ЖК, порадує кожного покупця нерухомості в цій частині і наявність добре облаштованих зон відпочинку, серед яких окрім дитячих майданчиків, є присутнім і власний пляж.

загрузка...