1. Новости Закарпатья

Ідеальні обручки чи існують вони?

У круговороті різних прикмет і традицій молода пара часто піддається сумнівам і воліє вибрати кільця, обходячи практичну сторону вибору. Але варто пам'ятати, що ідеальних кілець для щастя, достатку і благополуччя сім'ї немає. Зате є любов і міцні почуття, грунтуючись на яких наречений і наречена повинні купити обручки один раз і назавжди.

Чи існують еталонні обручки? Існують! Це каблучки, в яких вам беззаперечно комфортно, приємно і красиво – тільки такі прикраси ви недорого купите в ювелірному каталозі Злато.

Перед вами ювелірний каталог розкішних фото. Про що важливо пам'ятати?

  • Складність форми. Обручку потрібно носити не тільки в день одруження і позувати з ним перед фотографом. Це прикраса на все життя, носити його належить щодня. Чим простіша форма, легше вага і менше виступаючих декорів, тим більше комфорту буде відчувати власник. Складні дизайнерські аксесуари, безумовно, красиві, стильні і оригінальні, але виважено обміркуйте, чи зможете носити таке кільце на роботу, проводити час з дітьми і за побутовими справами;
  • Мінливість розміру пальця. Зазвичай в спеку пальці мають властивість набрякати, рука розширюватися, і кільце може тиснути. Також варто враховувати, що з віком, через роки, рука трохи стане більшим. Якщо вибране колечко хоч трохи викликає сумніву і тисне вже в процесі примірки, кращий вибір – на розмір більше. Також варто враховувати і зворотний бік – в холодну погоду пальці рук стискаються, будь-який виріб стає завелика. Брати свідомо кільце на розмір більше, так би мовити "на виріст" пальчика не рекомендується;
  • Універсальність кольору. Червоне, рожеве і навіть зелене золото – асортимент весільних кілець вражає в своїй оригінальності! Але те, що так завзято кидається нам в очі також швидко і набридає. Обдумайте, чи захочете ви носити зелене кільце все життя. Бути може краще віддати перевагу класику і порівняти, що краще поєднується з іншими вашими аксесуарами. І ціни її завжди привітні до покупця;
  • Форма руки і пальців. Порада проста, але дієва завжди. Для тонких витончених жіночих пальців краще доглянути таке ж елегантне колечко з тонкою шинкою. На великій руці краще виглядають кільця середньої ширини. Не обходьте стороною акційні колекції-розпродаж часто радує хорошим асортиментом, а ціна завжди нижче, ніж в нових колекціях.

Чи завжди потрібно носити обручку?

Чоловіки і жінки різних професій залишають за собою право самостійно вирішувати, коли надягати колечко, а коли і знімати його. Лікарі, перукарі, будівельники, офісні працівники часто не носять кілець, щоб не зіпсувати блиск і гладкість золота. Іноді кільце просто тисне і заважає в трудовій діяльності, іноді ж просто заборонено інструкцією, наприклад, в кулінарній справі.

Немає строгих правил, що забороняють знімати обручку – але є особистість людини, і кожен робить вибір в залежності від своєї роботи, стилю життя і хобі. Знімати кільце-не означає руйнувати сімейні узи, адже щастя сім'ї будується аж ніяк не на золотих аксесуарах! Надихайтеся ідеями інтернет-магазину Zlato для спільних весільних покупок.