1. Главная
  2. >
  3. Новости партнеров

Выбор качественного насоса

111
Без регіону (не видаляти!)

Выбор качественного насоса

Для будь-якої присадибної ділянки важливо мати різні моделі насосів, здатних гарантувати систему ХВП, видалення фекальних стоків або гарантований полив городу. Але насоси відрізняються між собою конструктивно і можуть мати різні двигуни - від електричних до бензинових і дизельних.

Найбільш популярними на сьогоднішній день вважаються заглибні електричні насоси

класу «Малюк». Останні по горизонталі твердо забезпечують прокачування води не менше 400 літрів протягом години, тоді як по вертикалі забезпечують підйом води з глибини до 40 метрів.

Якщо купити такий насос, то імпровізована система ГВП виявиться гарантованим справою. Досить мати артезіанську свердловину, як у будинку постійно буде чиста вода, затребувана як для пиття, так і для домашніх потреб - заповнити басейн водою такий насос зможе в стислі терміни.

Якщо потрібно видалити фекальні стоки, то прийнято вибирати спеціалізовані фекальні насоси, які хоч мають схожу конструкцію, але оснащуються додатковим сітчастим фільтром і системою автоматичного відключення, якщо рівень забірної рідини опуститься нижче заявленої позначки.

Фекальні насоси відрізняються високою зносостійкістю, оскільки вони оснащуються рідинної системою охолодження, тобто проходить рідина з максимальною ефективністю охолоджує електричний двигун і внутрішні механізми.

Якщо потрібно окропити город, що має велику площу, то краще використовувати бензинові

або дизельні мотопомпи. Перші оснащуються двотактними ДВС, що відрізняються потужністю і надійністю. Якщо купити найслабшу версію бензинової мотопомпи (не більше 2 кВт), то вона апріорі гарантує закачування води в обсязі не менше 7-8 м3. При цьому ДВС спалить не більше 2-3 літрів палива, що вважається непоганим розміном - зрошення виявиться не таким дорогим.

Але якщо потрібно постійно поливати город, то краще вибирати ті ж версії мотопомп, але оснащені куди більш потужними дизельними ДВЗ. Останні мають систему рідинного охолодження і мастила, що дозволяє двигунам працювати з максимальною ефективністю навіть в сильну спеку.

Сильною стороною дизельних ДВС вважається і довговічність в експлуатації, оскільки вони на відміну бензинових версій, часто мають моторесурс не більше 5 000 годин, здатні при наявності якісного синтетичного масла і хорошого дизеля, працювати роками.

Матеріал надано товарним агрегатором «Всі ціни Львова».

Читайте также:

Поделиться:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber