1. Новости Закарпатья
  2. >

Колесніков: Влада веде Україну до політичного й економічного дефолту

На засіданні опозиційного уряду Борис Колесніков сказав, що дії чинної влади показують намагання ввести воєнний стан, а не провести реформи і відновити Донбас.

На засіданні опозиційного уряду Борис Колесніков сказав, що дії чинної влади показують намагання ввести воєнний стан, а не провести реформи і відновити Донбас.

Нещодавно у У Києві засідав Опозиційний уряд. На його відкритті віце-прем"єр опозиційного уряду Борис Колесніков зосередив увагу навколо ключових проблемних питань країни – досягнення миру, адмінреформи, відновлення індустрії, шляхи розвитку економіки і збереження екології.

"Влада веде Україну до політичного й економічного дефолту, - заявив Колесніков, - Вона взагалі не розуміє, чим займається. Якщо ще у вересні минулого року було визнано, що військового розв'язання конфлікту немає. Сьогодні вже червень, залишилося два місяці, до року з моменту перших Мінських переговорів. Загинули тисячі людей, зруйновано індустріальне серце країни - Донбас, а про що говорить влада? Є два закони - про деталізацію, як правильно вводити воєнний стан і як законодавчо забезпечити дефолт. Тобто влада готується, судячи з вчинків, не проводити ніякі конституційні реформи, не приймати нову Конституцію, а просто активізувати свої дії на користь введення воєнного стану. Це буде не тільки економічний, а й політичний дефолт і хаос. Влада має чітко сказати українському народу: чи готова вона домогтися миру і забезпечити децентралізацію. - сказав Колесніков.

Проведення місцевих виборів без децентралізації не має ніякого значення, тому що місцеві ради опиняються в заручниках у центральної влади. Україна зобов'язана відмовитися від практики написання Основного закону під діючу владу. Якщо Конституцію, як це відбувається в останні 20 років, писати під чинного главу держави, то ніякої Конституції не буде взагалі. Для того, щоб Україна швидко досягла успіху, необхідно взяти світовий досвід, ліквідувати всі міністерства, прийняти закон про спеціальний статус, створити кілька агентств - соціальне, військове, безпеки, закордонних справ і прийняти нову Конституцію. У парламенті мають бути 75 депутатів. Повинні бути обрані 35 сенаторів – по одному від мільйона виборців. Все треба максимально спростити. Якщо ж влада на це не піде, країну чекає політичний і економічний дефолт», - наголосив  віце-прем"єр опозиційного уряду Борис Колесніков.

Этот материал также доступен на следующих языках:Украинский