1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Чутки

Керівництво Рахівського району буде укомплектованим

12.08.2014 16:12 Чутки 180

Сьогодні, за даними джерел <a href="http://goloskarpat.info/" >«Голосу Карпат»</a>, у Рахівському районі буде повністю призначено керівний склад місцевої РДА. Йдеться про...

Керівництво Рахівського району буде укомплектованим

Сьогодні, за даними джерел «Голосу Карпат», у Рахівському районі буде повністю призначено керівний склад місцевої РДА.

Йдеться про представлення на посаді першого заступника місцевої райдержадміністрації, яким, скоріш за все, стане Володимир Айб.

Раніше на деяких місцевих сайтах вже з’являлась інформація про подання його кандидатури на керівну посаду за поданням голови РДА Ірини Вербіцької.

Володимир Айб у офіційній біографії зазначає, що є безпартійним, але останні роки, за твердженням деяких місцевих активістів, тісно співпрацював з комуністами, зокрема працював консультантом з юридичних питань та свого часу навіть балотувався у народні депутати по 72 окрузі.

Місцеві «майданівці» вже висловили протест та готовність до «люстрації» ще не призначеного заступника.
Нагадаємо, на початку серпня Рахівська РДА вже отримала заступника голови районної державної адміністрації, яким призначили Віктора Турока, який до того очолював управління економічного розвитку райдержадміністрації.

Раніше місцеві активісти його кандидатуру лобіювали на посаду саме голови РДА – у квітня цього року відбувались навіть протистояння між різними частинами громади Рахівського району. Час від часу тут проходили мітинги на його підтримку, висунутого замість активістки місцевого “Майдану” Орисі Кравчук та Івана Сурмачевського, екс-голови районної ради.

Найсвіжіші новини: