1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Балога заради повернення своїх 400 млн. євро, розпалює на Закарпатті небезпечний конфлікт?

06.08.2014 23:33 Чутки

Після низки викривальних публікацій у Закарпатських та всеукраїнських ЗМІ щодо причетності Віктора Балоги до дестабалізаційних процесів на Закарпатті, він дав...

Після низки викривальних публікацій у Закарпатських та всеукраїнських ЗМІ щодо причетності Віктора Балоги до дестабалізаційних процесів на Закарпатті, він дав...
Після низки викривальних публікацій у Закарпатських та всеукраїнських ЗМІ щодо причетності Віктора Балоги до дестабалізаційних процесів на Закарпатті, він дав назад та почав шукати винних у закликах до сепаратизму в попередній закарпатській владі та кримінальних елементах. Для цього через редактора сайту «Закарпаття онлайн» Олега Дибу та, за сумісництвом, свого кума екс-міністр уряду, втікач Микола Азарова розгортає вигідну йому схему поширення сепаратизму на Закарпатті, — пище видання 7 днів.

Схема, яку Балога поширює через підвластні йому ЗМІ (Мукачево. нет, Закарпаття онлайн, Ужгород.ін, телеканал М-студіо) та членів ЄЦу у Facebook, «нитка сепаратизму» тянеться від Путіна до Медведчука, потім розгалужується на прокремлівських русинів та угорські націоналістичні партії, а її кінець виводиться до самого екс-губернатора краю Олександра Ледиди та сірого кардинала.

Всі персонажі цієї добре спланованої вистави, крім, хіба що, угорської партії «Йоббік», вже давно являються вірними друзями та соратниками пана Балоги. А з Путіним та його оточенням він потоваришував за часи свого секретарювання при президентові Ющенку. Ось так в одному з російських банків покояться його 400 з гаком мільйонів євро (про це неодноразово йшлося у публікаціях солідних всеукраїнських ЗМІ). А ось тепер виникла проблема з їх поверненням і Балога поспішив виконувати вказівки Кремля та разом з тим критикувати російську владу у Facebook намагаючись замести за собою сліди.

А от Медведчук, це взагалі хрещений батько Балоги у політиці. Саме цей гуру ще у 1998 році посприяв призначенню Балоги на пост губернатора. І його політична кар'єра розпочалась саме у партії Медведчука та Суркіса — СДПУ (о). Під час правління Ющенка, Балога за винагороду через Медведчука та Льовочкіна потроху повертав у владу самого Януковича з усіма його регіоналами. Сьогодні, Медведчук — це зв'язкова ланка у схемі Балога-Кремль та 2,5 тисячами чеченців, котрі під Віднем чекають вказівку про настання часу «Ч», коли треба буде йти відробляти гроші та «рятувати» закарпатських русинів від українців.

Що стосується окремо русинів, то з ними Балога заграє ще з початку 2000-х щоразу обіцяючи Закарпатських сепаратистам привілеї та лобіювання їхніх інтересів у Києві. В обласній раді через свого обласного депутата-русина Євгена Жупана (член партії Балоги ЄЦ) він вдається до провокацій, голосуючи за російський триколор, як прапор Закарпаття та русинський гімн Закарпаття, що радше нагадує безглуздий набір русизмів та лише частково схожий на закарпатський діалект. Також, будучи депутатом ВР, сьогодні Балога «годує» русинів обіцянками лобіювати на державному рівні їхню автономію від України.

Що ж до екс-губернатора Закарпаття Олександра Ледиди, то старший Балога одразу після місцевих виборів 2010 року завдяки домовленостями з останнім, як керівником закарпатських регіоналів, всадив у крісло голови обласної ради свого середнього брата.

І, на останок, всім відомий криміналітет краю — це перша сходинка Балоги, те, з чого він починав накопичувати свої статки у лихі 90-ті. Епопею про буремні події навколо кримінального авторитета Геші з Мукачева, котрий був співзасновником нині балогівської «Барви» написано вже сотні публікацій…

Тому, якось не вдається Віктору Балозі сховати «брудну білизну», що не могли не помітити і сепаратисти з Кремля. За інформацією джерела, наближеного до родини Балоги, за таку незграбність Віктор Іванович отримав «догану» від Кремля і погрози не повернути йому зароблені чесною та непосильною працею мільйони євро з російсько-австрійського банку…