1. Головна
  2. >
  3. Чутки

Кінець війни вже близько?: ясновидиця побачила перший крок до закінчення війни (ВІДЕО)

4678
Чутки Україна

Ясновидиця стверджує, що вже видно світло в кінці тунелю.

Кінець війни вже близько?: ясновидиця побачила перший крок до закінчення війни (ВІДЕО)

З жовтня 2024 року розпочнеться припинення ракетних обстрілів України, що стане першим кроком до закінчення війни. Проте на прифронтових територіях цей процес ще триватиме.

Про це розповіла ясновидиця Аполлінарія.

За її словами, Україна нарешті наближається світла в кінці тунелю, коли буде зрозуміло про майбутні домовленості про мир та припиняться смерті людей.

"Це припинення пусків ракет, вибухів. Не одразу припинення прифронтових якихось зон, це буде поступова історія. Але насамперед - це якісь масовані обстріли та тривоги, які просто розхитали всю психіку людей. Це буде перше припинення, і від осені, від жовтня цього року, почнуться зрушення в цей бік", - зазначила Аполлінарія.

Ясновидиця переконана, що ресурсів для продовження атак у РФ дуже багато. Тому припинення війни стане можливим у разі підписання міжнародної угоди.

"Припинення буде тоді, коли є якийсь міжнародний пакт – з якихось причин і яких пунктів домовляємося хоча б на першому етапі. Цих пактів, я думаю, що буде не один, все це відбуватиметься поступово", - зазначила вона.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber