1. Головна
  2. >
  3. Чутки

Кінець, якого всі чекають: астролог назвав точну дату закінчення війни (ВІДЕО)

1542
Чутки Україна

Це вже не перший прогноз і мабуть, не останній, що стосується закінчення війни в України, та мабуть, поки що єдиний з конкретною датою.

Кінець, якого всі чекають: астролог назвав точну дату закінчення війни (ВІДЕО)

Новим прогнозом про закінчення війни в Україні поділився астролог Влад Росс. Він вважає, що мир може настати вже у 2025 році, але за однієї умови.

Астрологи, тарологи та ясновидці продовжують запитувати у вищих сил про те, коли нарешті завершиться повномасштабна війна в Україні, яку 2022 року розв'язала Росія. Всі вони впевнені, що одного дня це таки станеться. І, за словами Влада Росса, найімовірніший момент для настання миру весна 2025 року.

У новому прогнозі астролог озвучив навіть дату припинення бойових дій. Згідно з нумерологією, це може статися 25 травня 2025 року.

"Якщо щось почалося поблизу 22.02.2022, щось має закінчитися поблизу 25.05.2025. "Заборона війни" напевно почнеться після цієї дати", - зазначив Росс.

Астролог вважає весну наступного року сприятливою для жителів України. Але, як попередив Влад, може статися те, що завадить завершити війну. Він каже, що у випадку, якщо на Далекому Сході розгорнеться новий конфлікт, це стане на заваді. Росс додав, що може розпочатися Третя світова війна, якщо Китай здійснить напад на Тайвань.

Читайте також: Мобілізація на селах здивує новим  форматом: військовозобов'язаним закарпатцям слід врахувати важливий нюанс 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber