1. Новини Закарпаття
  2. >

Кінець війни та перемога: карпатські мольфари зробили прогноз щодо російсько-української війни (ВІДЕО)

11.02.2024 21:01 Чутки Актуально

Повномасштабна війна із Росією триває, в Україні продовжили мобілізацію до 13 травня.

Повномасштабна війна із Росією триває, в Україні продовжили мобілізацію до 13 травня.

Воєнні аналітики наголошують на погіршенні ситуації на фронті. Карпатські мольфари зробили прогноз про те, як закінчиться протистояння з ворожою державою, і хто здобуде перемогу.

Прогноз мольфарки Калини

Мольфарка Калина, яка мешкає у карпатській Верховині, песимістично оцінила подальший розвиток подій в Україні. Вона наголосила, що війна на нашій території закінчиться нескоро. Більше того, вона може розпочатися і в інших країнах, бо російський диктатор Володимир Путін не має наміру зупинятися.

Провидиця відзначила старання українського президента Володимира Зеленського. Проте проблеми на фронті гострі та потребують вирішення.

"Смертність - багато, велика смертність у нас... Зміна велика має бути, але скоро ще не буде... Немає зброї, нема чим воювати. Шкода Зеленського, бо людина ходить-просить. Інші втекли за кордон, а цей - ні. Турботи, трішки клопоту по всій Україні", - поділилася езотерик.

Прогноз мольфарки Марії Цвилінів

Ще одна провидиця з Карпат дійшла висновку, що Україна зможе відновити свою цілісність та вийти на межі 1991 року. Території, які зараз окуповані, знову опиняться під національним синьо-жовтим прапором.

Марія Цвилінів запевнила, що РФ не виграє війну, але нашому народу доведеться пережити чимало бід. Серед них – голод. Тому що ціни на продукти різко зростуть і не всі зможуть забезпечити себе їжею. При цьому після кризи на нас чекає відновлення та процвітання.

Прогноз мольфара Довбуша

Чоловік, який є ще однією знаменитістю у Карпатах, пообіцяв, що у майбутньому Україною керуватимуть чоловік та жінка. Наші регіони, захоплені російськими окупантами, повернуться.

За словами Довбуша, перемога у війні буде за нашою державою. Росія ж розпадеться на окремі держави – після перевороту, спричиненого діями влади.

Читайте також: Вже цього року: війна в Україні завершиться переможним тріумфом та звільненням усіх територій

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!