1. Головна
  2. >
  3. Чутки

У Виноградові говорять про приїзд інспектора Фреймут

1046
Чутки Новини Виноградова

Знімальна група скандального реаліті – шоу вже у Виноградові. Про це повідомили Голосу Карпат читачі видання. Наразі підтвердження цій інформації ще не має.

У Виноградові говорять про приїзд інспектора Фреймут

Проте джерело, близьке до команди Ольги Фреймут, назвало проведення зйомок цієї програми у Виноградові дуже імовірними. Такі шоу знімаються, орієнтуючись на географічну доцільність, а от уже змонтовані програми подаються на телеканалі "порційно", - повідомило Голосу Карпат джерело, близьке до Фреймут.

Натомість, у виноградівській мерії сказали, що інформація про приїзд Фреймут - фейк.

Нагадаємо, нещодавно інспектор Фреймут провела ревізію у місті Хуст. Журналістку вразив високий рівень освіченості хустян, особливо вихованців Хустської гімназії-інтернату. Тож навчальний заклад отримав відзнаку «Гордість міста». Пройшов перевірку і весільний зал, де телеведуча потрапила на велике закарпатське весілля і познайомилася з міським головою. Високо оцінила головний інспектор країни (1 бал) і безпеку міста, зауваживши, що тут не крадуть – пересвідчилася залишеними в центрі на цілу добу без нагляду ровером та килимом. Не пройшло перевірку пологове відділення Хустської райлікарні. Воно стало «Ганьбою міста». 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber