1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Під прикриттям Правого сектору у Мукачеві могли працювати співробітники спецслужб - джерело

16.07.2015 22:07 Чутки Ексклюзив Голос Карпат

Частина бійців Правого сектору під час перестрілки в Мукачеві могли бути з числа правоохоронців, зокрема, співробітників спецслужб.

Частина бійців Правого сектору під час перестрілки в Мукачеві могли бути з числа правоохоронців, зокрема, співробітників спецслужб.

Таку інформацію Голос Карпат отримав з власних інсайдерських джерел, а сьогоднішнішній коментар начальника Головного слідчого управління СБУ України Григорія Остафійчука можна вважати  її частковим підтвердженням.

Зокрема, сьогодні на брифінгу Григорій Остафійчук оголосив версії конфлікту в Мукачеві. Серед іншого, Остафійчук зазначив:

- Друга версія, яку б я перевірив, це взагалі причетність правоохоронців до всіх цих подій, зокрема, місцевих. І, однозначно, треба давати їм оцінку.

Нагадаємо, Голос Карпат раніше повідомляв інсайдерську інформацію, що за кілька днів до перестрілки в Мукачеві керівник закарпатського управління СБ України взяв відпустку за власний рахунок і на час кривавих подій не перебував в області. Після візиту президента України в Ужгород і Мукачево, відомство в Закарпатті очолив інший посадовець - Олег Воєводін.

На цей час в СБУ шукають шістьох правосекторівців. Батьком одного з них, Романа Стойки, ЗМІ називають начальника відділу внутрішньої безпеки Закарпатського обласного відділення СБУ. Також перевірку має пройти й інформація про кількість учасників та затриманих і загиблих у збройному протистоянні.

Читайте на ГК:На Закарпатті провели в останню дорогу молодого загиблого воїна (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська