1. Новини Закарпаття
  2. >

Уфологи побачили на Марсі велетенську голову мавпи

01.12.2014 17:17 Чутки

Учені зробили чергове сенсаційне відкриття. На знімках, отриманих з марсохода Curiosity, вчені змогли розглянути величезну голову мавпи.

Учені зробили чергове сенсаційне відкриття.
На знімках, отриманих з марсохода Curiosity, вчені змогли розглянути величезну голову мавпи.

На їхню думку, ця знахідка може свідчити про наявність життя на далеких планетах.

Як пише портал UFO Sightings Daily, на знімках, отриманих з Червоної планети, видно голову горили на рівній кам'яній поверхні. На думку уфологів, це ще одне свідчення того, що раніше на Марсі жила розвинена цивілізація. Цілком можливо, що це були розумні мавпи.

За однією з версій, голова мавпи може бути фрагментом статуї значних розмірів. Однак є й такі вчені, які висувають ще більш сміливу версію. На їхню думку, голова, схожа з мавпячої, - не що інше, як останки інопланетної істоти, похованого на Марсі.

Це не перша подібна знахідка на поверхні Червоної планети. Американський марсохід неодноразово передавав сенсаційні знімки. Так, Curiosity сфотографував Землю в нічному небі. Також в його об'єктив потрапило щось схоже на могильний хрест, а пізніше він зобразив загадкове яскраве світіння у вигляді вертикальної смужки.

Нагадаємо, Curiosity прибув на Марс 6 серпня 2012. З його допомогою вчені розраховують, зокрема, відшукати підтвердження присутності на планеті примітивних форм життя. Curiosity став четвертим і самим високотехнологічним марсоходом NASA.

Він уже допоміг вченим з'ясувати, що в марсіанському грунті присутня дуже велика кількість води і що в минулому Червона планета могла бути придатна для життя. Так, марсохід знайшов сліди прісноводного озера та стародавнього струмка. Проби грунту, взяті Curiosity, говорять про те, що у виявленому озері близько 3,6 мільярда років тому могли жити мікроорганізми.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська