1. Головна
  2. >
  3. Чутки

Голосування за Андріїва коштувало 80 тисяч доларів, - джерело

208
Чутки Новини Ужгорода

Обрання Богдана Андріїва на посаду секретаря, а заразом і в.о. голови міської ради, не обійшлося без грошового стимулювання.

Голосування за Андріїва коштувало 80 тисяч доларів, - джерело

Про це "Голос Карпат" повідомило джерело в Ужгородській міській раді.

За кожен депутатський "голос" новий очільник обласного центру та його команда заплатили по 2 тисячі доларів: одну до процедури голосування, другу – після успішного результату. 

Якщо взяти до уваги, що за призначення Андріїва проголосувало 40 депутатів, то крісло в.о. мера коштувало підприємцю-мільйонеру 80 тисяч доларів. Цікаво, що в голосуванні не погребували взяти участь і такі, на словах принципові, промайданівські депутати як Павло Чучка, Віктор Щадей, Іван Колодій та Ярослав Шафарь.

Аргументував свої дії щодо голосування у коментарі закарпатським ЗМІ зокрема Іван Колодій.

"Людину, яку "Батьківщина" підтримала, усунули (мається на увазі Віктор Щадей – Авт.). Місто зараз без господарства, готується до зими, є куча незавершених проектів, три котельні недобудовані, є садочки... Якщо буде в залі людина, яка готова взяти на себе відповідальність за місто, хай бере на себе цю відповідальність, не можна залишати місто у такій ситуації без господаря. На фракції ми не приймали рішення, як ми будемо голосувати. Було прийнято рішення що кожен визначається сам, як він вважає за потрібне".

Фото: Йожеф Кіш

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber