1. Новини Закарпаття
  2. >

ЯК ОЛЕГ ЛЯШКО ЗАВОЙОВУВАВ СИМПАТІЇ ЗАКАРПАТЦІВ?

30.05.2014 18:17 0 Влада

Під час голосування на президентських виборах несподіваним для багатьох на Закарпатті став результат Олега Ляшка. Цей кандидат у президенти одержав від...

Під час голосування на президентських виборах несподіваним для багатьох на Закарпатті став результат Олега Ляшка. Цей кандидат у президенти одержав від закарпатських виборців 7,4 % голосів. Це третій результат серед кандидатів.

Такий успіх в поміркованому, нерадикальному краю можна пояснити, коли взяти до уваги доволі активну кампанію, проведену Ляшком та його однойменною партією під час парламентської виборчої кампанії у 202 році. У той час епатажний радикал разом із головою конгресу корінних народів Підкарпатської Русі Євгеном Ластівкою виступив активним лобістом русинів, заявляючи про їхнє історичне право на національність, самоврядування, навчання рідною мовою в університеті тощо.Щедрі обіцянки лідер ПРЛ роздавав й представникам інших меншин на Закарпатті – угорцям, румунам, словакам, євреям і навіть циганам, переконуючи виборців, що розвинуте національне різноманіття лише зміцнить Україну, наближуючи її до європейських цінностей. Вочевидь, ці палкі промови не забули закарпатці. Та щось не видно було, аби пам’ятав про них сам О.Ляшко, який замість підтримки нацменшин на цей раз з вилами гнівно обрушився проти всяких сепаратистів та корупціонерів.

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus