<p>Екс-прем'єр у письмовому інтерв'ю французькому виданню Le Temps закликала до рішучих дій демократичного світу щодо боротьби з диктатурою у пострадянських...
Екс-прем'єр у письмовому інтерв'ю французькому виданню Le Temps закликала до рішучих дій демократичного світу щодо боротьби з диктатурою у пострадянських державах.
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що владі не вдалося її знищити завдяки міжнародному тиску і підтримці української діаспори. Про це вона заявила в письмовому інтерв'ю французькому виданню Le Temps.
«Вона переконана, що переслідування, яких зазнає вона та її друзі з опозиції, — лише мала частина глобальної стратегії, яка проводиться керівництвом правлячої в Україні партії», — пише видання.
«Але головна проблема в тому, що Україна та інші пострадянські держави повертаються до диктатури. Я вважаю, що необхідні рішучі дії демократичного світу з боротьби з цією тенденцією. Нещадна боротьба з корупцією може стати початком кінця для цих неодиктаторів, які процвітають у молодих і крихких демократіях», — підкреслила вона.
Тимошенко вважає, що результати її партії на останніх парламентських виборах дуже хороші «для країни, де демократичні інститути придушуються». «Побіжний погляд на те, що відбувається у наших сусідів вселяє надію», — говорить вона.
У Білорусі опозиція повністю відсторонена від виборів. У Росії опозиція може грати лише дуже обмежену роль. В Україні ж 70% виборців проголосували проти режиму. І це — офіційні результати, зафіксовані після фальсифікацій, організованих владою!", — підкреслила Тимошенко.
Помаранчева революція була ключовим моментом у новітній історії незалежної України, вважає Тимошенко.
«Вона визначила Україну як молоду пострадянську країну, населення якої розділяє європейські цінності, ідентичність й культуру. Нам належить пройти ще довгий шлях, але „помаранчева революція“ поставила моїм співвітчизникам і мені вектор, що веде в Європу», — впевнена екс-прем'єр.
Тимошенко вважає «великою честю і великою відповідальністю» для себе факт висунення її єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах 2015 року.
«Звичайно, залишаються серйозні перешкоди. Мої наміри зрозумілі та прозорі. Свідчення тому — відсутність згадки про „корупцію“ та „особисте збагачення“ у висунутих проти мене звинуваченнях», — пише вона.
«Я була засуджена за те, що робила все можливе, щоб українці не відчували себе зрадженими своїми політиками, щоб Україна була процвітаючою, демократичною, єдиною і гордою державою», — додала політик.
«Сподіваюся, що ЄСПЛ, який незабаром повинен винести ухвалу про законність мого процесу, зробить можливим, щоб мене судили не куплені владою судді, а народ, який повинен мати можливість на вільних і чесних виборах висловити свою думку про політику, що проводиться мною і моєю партією», — зазначила Тимошенко.
«Завдяки міжнародному тиску, підтримці української діаспори і активних демократичних сил нашої країни владі не вдалося мене знищити в політичному плані. Я все ще жива!», — підсумувала вона.Читайте також:
- Від Грю до Голобородька: ким був Зеленський до президентства
- Б'ються в машини, це якась аномалія: "фазанопад" на Закарпатті, водії в шоці (ФОТО)
- Мобілізація міняє формат: військовозобов'язаним закарпатцям слід готуватись до жорсткіших "сюрпризів"
- Стосується тих у кого є валюта: за долари та євро можуть оштрафувати на 20% від суми — або відібрати
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
В ОДА підтвердили приїзд на Закарпаття Джефрі Паєт...
Інформацію про приїзд Надзвичайного і По...
20.07.2015 11:29 1984 2 Суспільство
Приїзд посла Паєта до Закарпаття не є випадковим –...
Відомий Ужгородський політолог та прорек...
20.07.2015 18:03 1940 1 Аналітика
У Закарпатській ОДА розпочалась зустріч із послом ...
У ці хвилини у залі нарад Закарпатської ...
21.07.2015 11:31 1912 0 Влада