1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Погорєлов хоче повернути своє крісло через суд

21.03.2014 10:24 0 Влада

Колишній міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов дав про себе знати. Наразі він хоче повернути владу через суд і вимагає визнати недійсним рішення сесії...

Колишній міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов дав про себе знати. Наразі він хоче повернути владу через суд і вимагає визнати недійсним рішення сесії Ужгородської міськради від 24 лютого, коли 2/3 депутатів проголосували за його відставку. Однак як запевняє теперішній в. о. міського голови Віктор Щадей, це йому навряд чи вдасться.Колишній міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, схоже, не збирається так просто здатися та відійти у минуле. Нещодавно колишній чиновник звернувся з позовом до суду про його незаконне усунення з посади. Теперішній виконувач обов’язків голови Ужгородської міської ради таких заяв не боїться. Каже, рішення про відставку Віктора Погорєлова законне, його підтримали на сесії міської ради дві третини депутатів. Таке рішення колишнього очільника обласного центру прокоментував народний депутат Віктор Балога. Політик зазначив: жоден суд не допоможе громадянину Погорєлову продовжити грабувати Ужгород.

Народний депутат також зауважив, що рішення про відставку Віктора Погорєлова прийняли не лише міські депутати, але й громада міста. Теперішній виконувач обов’язків міського голови порівняв поведінку колишнього міського голови з діями екс-президента. Самі ж ужгородці можливе повернення колишнього міського голови через суд сприймають негативно. Кажуть, його рішення не виходити з Партії регіонів стало для нього фатальним. Відновити заплямовану репутацію йому вже не вдасться, а міські депутати ухвали правильне рішення. Як зазначив виконувач обов’язків міськогоголови Ужгорода, виграти справу Віктору Погорєлову не вдасться, адже рішення прийняте депутатами на законних підставах. Проте якщо суд відбудеться, то готовий відстоювати думку громади міста.

М-студіо