1. Головна
  2. >
  3. Влада

Коли в Україні закінчиться паспортна криза?

91
Влада Без регіону (не видаляти!)

<p>Паспортної кризи в Україні за тиждень вже не буде. Дефіцит бланків закордонних паспортів обіцяють ліквідувати на поліграфкомбінаті «Україна», йдеться в сюжеті...

Коли в Україні закінчиться паспортна криза?

Паспортної кризи в Україні за тиждень вже не буде. Дефіцит бланків закордонних паспортів обіцяють ліквідувати на поліграфкомбінаті «Україна», йдеться в сюжеті ТСН.


Тамтешні потужності увімкнули після того, як отримали замовлення на 747 тис. бланків. Держава заплатила за них майже 62 млн грн.

«Ми вчора відправили 5 тисяч паспортів. Сьогодні зранку ми відправили ще 5 тисяч. На вечір в нас заплановано ще 2 тисячі паспортів», — розповідав напередодні директор комбінату Максим Степанов.

Це має вирішити проблему нестачі паспортів, із якою вже місяць живуть українці. Затримки з видачею документів для поїздок за кордон почались через зміну підприємства, на якому їх випускали. Колишній виробник бланки вже не друкував. Новий – ще не друкував.

Як наслідок, українці поневірялися у чергах та відкладали відпустки. Тепер лише на терміновий закордонний паспорт чекають понад 100 тис. людей. Дехто з них подав документи ще у травні.

На підприємстві обіцяють задовольнити існуючий попит протягом 10 днів. Поліграфісти вже працюють у 3 зміни, виготовляючи по 7 тис. бланків щодня.

«Ми здатні виготовляти до 20 тисяч бланків щодня. Я думаю, що максимум протягом тижня ми зможемо вийти на ці потужності», — наголосив керівник комбінату.

[article_attached position=«4»]

Зі свого боку, кажуть поліграфісти, зроблять усе можливе. Але ще треба, щоб державна міграційна служба встигала отримані бланки персоніфікувати. Тобто наносити на них паспортні дані. Від того, наскільки швидко це робитимуть, залежатиме вирішення проблеми, кажуть на підприємстві.

Як повідомлялося у червні, українці заради закордонного паспорта займають черги з вечора і сплять у наметах.

 

Кореспондент ТСН Ірина Павленок

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber