<p>Кабінет міністрів України призначив Микиту Константінова виконуючим обов'язки президента державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча...
Кабінет міністрів України призначив Микиту Константінова виконуючим обов'язки президента державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія „Енергоатом“. Про це йдеться в розпорядженні уряду № 393-р від 12 червня 2013 р., пише РБК-Україна
»Призначити Константінова Микиту Ігоровича виконуючим обов'язки президента державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія „Енергоатом“, — йдеться в повідомленні.
Микита Константинов у 1994-2003 роках координував програми з ядерної безпеки та науково-технічного співробітництва представництва Європейської комісії в Україні, потім перейшов на роботу в Європейський банк реконструкції і розвитку, де у 2003-2006 роках був заступником керівника і керівником операцій ядерного відділення Фонду Північного виміру (Лондон).
У 2006 р. повернувся в Україну і по 2008 р. був першим віце-президентом з економічної політики та корпоративного розвитку НАЕК „Енергоатом“. Потім у 2008-2010 рр. був директором з перспективного розвитку та інвестицій ПАТ „Київенерго“. З березня 2010 р. по березень 2013 р. працював заступником міністра палива та енергетики України, курирував атомну енергетику.
Вчора в НАЕК „Енергоатом“ повідомили, що виконуючий обов'язки президента держпідприємства Віссаріон Кім відсторонений від займаної посади за рішенням суду. Киму пред'явлено повідомлення про підозру у перевищенні службових повноважень.
Віссаріон Кім був призначений в.о. голови НАЕК розпорядженням Кабміну N575-р від 20 серпня 2012 року. Тоді міністром енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко. Інформація про можливу відставку Кіма стала з'являтися в ЗМІ з початку цього року.
Державне підприємство „Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом» є оператором всіх діючих атомних електростанцій України. Відокремленими підрозділами НАЕК «Енергоатом» є чотири атомні станції — Запорізька, Рівненська, Південно-Українська та Хмельницька, а також «Атомпроектінжиніринг», «Атомремонтсервіс», «Науково-технічний центр», «Аварійно-технічний центр», «Атоменергомаш», «Атомкомплект», «Донузлавська ВЕС», «Укренергоефективність», «Складське господарство» та «Управління справами».
За підсумками 2012 року підприємство отримало чистий збиток у розмірі 2,73 млрд грн проти чистого прибутку 2,38 млрд грн в 2011 році.
Читайте також:
- На Закарпатті вводили аварійні відключення й відмінили одну з черг
- На Закарпатті забили на сполох: дитину рятує уся громада. Що сталось?
- З 29 листопада на Закарпатті перекриють важливий переїзд: як це вплине на рух автотранспорту?
- Закарпатцям варто бути на сторожі: в області запрацювала ще одна система автоматичної фіксації порушень ПДР
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
В ОДА підтвердили приїзд на Закарпаття Джефрі Паєт...
Інформацію про приїзд Надзвичайного і По...
20.07.2015 11:29 1368 2 Суспільство
Приїзд посла Паєта до Закарпаття не є випадковим –...
Відомий Ужгородський політолог та прорек...
20.07.2015 18:03 1315 1 Аналітика
У Закарпатській ОДА розпочалась зустріч із послом ...
У ці хвилини у залі нарад Закарпатської ...
21.07.2015 11:31 1220 0 Влада