1. Новини Закарпаття
  2. >

У Боснії зацікавилися феноменом "Зеленої" України

22.04.2019 18:35 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Боснійське видання Vijesti.ba взяло інтерв'ю від Драшко Ачімовича - міжнародного бізнесмена і політика з Босінії і Герцоговини, який активно рохвиває в Україні сферу страхування життя і фінпланування.

Боснійське видання Vijesti.ba взяло інтерв'ю від Драшко Ачімовича - міжнародного бізнесмена і політика з Босінії і Герцоговини, який активно рохвиває в Україні сферу страхування життя і фінпланування.

Колишній посол Боснії та Герцеговини в Бельгії та Почесний консул України в Австрії Драшко Ачимович розповів Vijesti.ba про президентські вибори в Україні, де актор і комік Володимир Зеленський учора у другому турі виборов переконливу перемогу над попереднім президентом Петром Порошенком.

Ачимович, що народився в місті Баньялукан, живе і працює в столиці України Києві уже багато років.

За його словами, перемога Зеленського в першу чергу зумовлена ​​прагненням українців змінитися і протестом проти поточного стану країни.

- Перемога Володимира насправді є протестом проти нинішньої ситуації, тому що люди дуже незадоволені і хочуть зупинити війну, стабілізувати ситуацію і запустити справжні реформи, - сказав Ачимович.

За словами співрозмовника, Зеленський хоча політично й недосвідчений, але зібрав дуже хорошу команду навколо себе, з багатьма безпартійними особистостями.

- Він дійсно зібрав провідних фахівців і експертів з різних галузей, - каже Ачимович.

Він оцінив дуже позитивну заяву Зеленського минулої ночі, який сказав, що його переконлива перемога може слугувати зразком для інших колишніх радянських держав.

- Дуже гарне послання для нашого регіону - що кожен може привести когось до влади. Звичайно, це твердження не виникло випадково, а йшлося про всю колишню Східну Європу, - підкреслює Ачимович.

Він додає, що перемога Зе заслужена, але вона також зобов'язує його до великих речей.

- У Зеленського є відмінна команда навколо нього. Мова йде про юриста, людину, що досягла видатної кар'єри у власних досягненнях у сфері акторської майстерності та кіно. Своєю роботою він чесно заробив багато грошей і нічого не крав у держави, - сказав Ачимович.

Він вважає, що політична недосвідченість Зе є великим плюсом, тому що "досвід у політиці за останні 20 років у Східній Європі не є перевагою, а недоліком".

Політика новообраного Президента України, за словами Ачимовича, піде у напрямку поліпшення відносин з Росією, які були посилені з 2014 року.

- Звичайно, не так швидко, але я думаю, що це заспокоїть ситуацію. Це, мабуть, якась справа великих держав, які вважають, що Україні потрібна нова, чиста і чесна людина. Розумієте, кожен привітав його - як американці, так і росіяни, і ЄС, а це означає, що всі очікують, що він тепер стане людиною, яка принесе мир у регіоні, - каже Ачимович.

Зрештою, він додає, що в Україні проводяться дуже важливі парламентські вибори.

- Я думаю, що на цих виборах, нові партії, нові люди будуть викристалізовані і Україна піде в хорошому напрямку - підсумовує Ачимович у розмові з Vijesti.ba.

Читайте на ГК:МОЗ скасовує обмеження для туристів
Читайте на ГК:Курс євро в обмінниках повернувся до 30 гривень
Читайте на ГК:У центрі Києва під Кабміном "євробляхери" зібрались на мітинг - Страна (ФОТО, ВІДЕО)