1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Бушко створив у парламенті групу "Закарпаття"

07.07.2013 11:19 Влада

Нардеп від Виноградівщини, Берегівщини та Іршавщини Іван Бушко перед закриттям сесії Верховної ради створив міжфракційну групу «Закарпаття». Про це повідомляє...

Нардеп від Виноградівщини, Берегівщини та Іршавщини Іван Бушко перед закриттям сесії Верховної ради створив міжфракційну групу «Закарпаття». Про це повідомляє Закарпаття.net.

Влада: Іван Бушко в парламенті

У п'ятницю, 5 липня, на закритті сесії Верховної Ради України спікер Володимир Рибак оголосив про створення депутатської міжфракційної групи «Закарпаття». З моменту оголошення група вже вважається дійсною.

Ініціатором її створення виступив народний обранець від Закарпаття, член парламентської фракції Партії регіонів Іван Бушко. Він же й очолив депутатську групу. Співголовою спікер оголосив ще одного закарпатського нардепа, члена фракції Партії «УДАР» Валерія Пацкана.

Всього до групи увійшли 9 нардепів: Іван Бушко, Валерій Пацкан, Михайло Ланьо, Іштван Гайдош, Василь Ковач, Сергій Мошак, Валерій Лунченко, Нестор Шуфрич, Іван Попеску. Про причини того, чому до цього числа не увійшли інші депутати від Закарпаття, наразі не повідомляється.

Новостворена група покликана об'єднати сили народних депутатів навколо підтримки та розвитку Закарпатської області.

Стрічка