1. Головна
  2. >
  3. Влада

Трамп хоче долучитися до переговорів між Україною і Росією, але за однієї умови, — Ердоган

113
Влада Світ

Дональд Трамп заявив про готовність долучитися до мирних переговорів між Україною і Росією, але за однієї умови.

Трамп хоче долучитися до переговорів між Україною і Росією, але за однієї умови, — Ердоган

Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на заяву президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана, зроблену під час зворотного рейсу із саміту НАТО.

За словами турецького лідера, під час першої зустрічі з Дональдом Трампом після його повернення на посаду, він порушив питання мирного врегулювання війни в Україні. Ердоган зазначив, що Анкара прагне організувати зустріч президентів України і Росії в Туреччині.

«Він (Трамп) сказав: “Якщо президент Росії Володимир Путін приїде до Стамбула чи Анкари для вирішення проблеми, то я також приїду. Ми встановимо необхідні контакти, і, дай Бог, відбудеться ця зустріч якомога швидше”», — наводить слова Ердогана Reuters.

Президент Туреччини не уточнив, чи була ця ініціатива узгоджена з українською стороною, а також не повідомив, чи є реакція з боку Кремля.

Читайте також: