Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими та всі залучені структури у цілодобовому режимі здійснюють роботу із пошуку та звільнення українських захисників і цивільних, які перебувають у полоні в рф.

Про це заявив під час головування Радою Координаційного штабу Голова Служби безпеки України генерал-лейтенант Василь Малюк, інформує Управління СБ України в Закарпатській області .
«Робота із пошуку і звільнення полонених не припиняється ні на хвилину. Кожен із нас усвідомлює її важливість та відповідальність. Робимо все, щоб виконати поставлене Верховним Головнокомандувачем Володимиром Зеленським завдання – повернути додому всіх полонених українців. Так, за понад 3 роки повномасштабної війни нам вдалося повернути з російського полону 4306 наших захисників і цивільних», – зазначив Василь Малюк.
Члени Ради Координаційного штабу обговорили на засіданні нагальні питання щодо повернення полонених, пріоритетність обмінів та активізацію перемовин.
Голова Координаційного Штабу генерал Кирило Буданов наголосив:
«Лише спільними злагодженими зусиллями всіх державних органів, залучених до роботи з повернення полонених, та за активної участі громадськості ми зможемо досягти бажаного результату. Актуальним є найшвидше відкриття представництв Координаційного штабу у кожній області та належний запуск роботи Громадської ради».
Василь Малюк додав, що окрім здійснення розшукової та організаційної роботи, слідчі Служби безпеки також проводять всі необхідні процесуальні дії із військовополоненими, які воювали у складі зс рф і були взяті в полон Силами оборони, як нещодавно – громадяни КНР. Адже Україна готова обміняти цих військовополонених на своїх захисників.
Для більш ефективної та злагодженої роботи Рада Координаційного штабу прийняла низку організаційних рішень. Зокрема, було узгоджено роботу регіональних груп, у тому числі предавництва Криму, які запрацюють на місцях найближчим часом.
Водночас унормовано продовження роботи і центрів підтримки для родичів полонених, які нещодавно запрацювали у Львові, Вінниці, Миколаєві та Харкові.
Також члени Ради Координаційного штабу обговорили можливість участі громадськості у діяльності КШ, у тому числі в Громадській раді.
Читайте також:
- Вже влітку 220 вольтів в розетках не буде: про які глобальні зміни попереджають українців та яку альтернативу запровадять?
- Удар буде сильним: в Україні відчують різкий дефіцит цього плоду. Європа теж б'є на сполох
- Верховна Рада ухвалила скорочення пенсій: кого торкнуться зміни
- Великдень під загрозою, очікується масована атака на Україну: що відомо про плани окупантів і які регіони в найбільшій небезпеці?
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber

ТЦК не здивує: бойові повістки наперед скасовані
Які повістки можуть надіслати
22.03.2025 01:33 21816 0 Суспільство

Вибухнув лімузин Путіна: в Кремлі царює паніка (ВІ...
Інформацію про вибух автівки імовірно з ...
29.03.2025 21:48 36323 0 Влада

На це очікували тисячі закарпатців: що запустять у...
Унікальний проєкт запрацює вже із першог...
31.03.2025 20:34 31248 0 Влада

«Будапешт готується до приєднання деяких районів З...
Чергова спроба посіяти розбрат та хаос, ...
31.03.2025 22:38 154379 0 Суспільство

Повторна мобілізація: коли ТЦК може так вчинити
Звільнені зі Збройних сил України (ЗСУ) ...
12.04.2025 01:31 22155 0 Суспільство

Трамп ставить ультиматум Кремлю: мир в Україні або...
Президент США Дональд Трамп закликав Рос...
13.04.2025 00:38 62239 0 Влада