Укренерго попереджає про масштабні відключення світла.

Енергосистема України зазнала нового масованого удару, що змусило «Укренерго» посилити обмеження споживання електроенергії.
«Через масовану ракетну атаку на енергооб'єкти – обсяг застосування заходів обмеження споживання сьогодні збільшено», – йдеться в офіційному повідомленні компанії.
Унаслідок ракетної атаки НЕК «Укренерго» запровадила посилені обмеження електропостачання. Про це повідомив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.
«Ранок. Ракетно. «Укренерго» збільшує обмеження - без світла три черги з шести», – зазначив він у своєму дописі у Facebook.
За раніше оприлюдненими даними, у п'ятницю планувалося відключення однієї черги з 6:00 до 8:00 та з 19:00 до 21:00 та двох черг одночасно з 8:00 до 19:00.
Проте через ситуацію ці плани переглянули.
Оператори системи розподілу електроенергії зазначають, що за таких умов кожну з шести черг побутових споживачів відключатимуть один-два рази на день орієнтовно на 3-4 години.
Читайте також:
- Чистка на Закарпатті: Вища рада правосуддя звільнила двох місцевих суддів (ФОТО)
- На Закарпатті розпочинаються масові рейди: сховатися не вийде - тепер вистежують дронами (не ТЦК)
- Дорожнеча б'є рекорди, земля - "гне в могилу": закарпатці готують запаси вже зараз
- Рада ухвалила закон для тих, хто не оновив дані у ТЦК: деталі рішення
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber

В ОДА підтвердили приїзд на Закарпаття Джефрі Паєт...
Інформацію про приїзд Надзвичайного і По...
20.07.2015 11:29 3333 2 Суспільство

Приїзд посла Паєта до Закарпаття не є випадковим –...
Відомий Ужгородський політолог та прорек...
20.07.2015 18:03 3456 1 Аналітика

У Закарпатській ОДА розпочалась зустріч із послом ...
У ці хвилини у залі нарад Закарпатської ...
21.07.2015 11:31 3491 0 Влада