1. Головна
  2. >
  3. Влада

Принцип 'воюй або працюй': Що стоїть за новим підходом до бронювання працівників в Україні?

118
Влада Україна

В Україні можуть збільшити кількість працівників, які отримають бронювання від мобілізації

"Хвиля" повідомляє, що Кабінет Міністрів України розглядає можливість розширення обсягів бронювання працівників різних сфер від мобілізації. Про це під час форуму Ялтинської європейської стратегії заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Наразі бронювання від мобілізації мають понад 900 тисяч осіб у бізнесі. Шмигаль підкреслив, що уряд діє у тісній координації з військовими, і мобілізація є пріоритетом для країни, що безпосередньо пов'язано з її виживанням.

"Ми працюємо виключно у координації з нашими військовими. Мобілізація сьогодні — це пріоритет, це виживання. Українці, український бізнес глибоко це розуміють, і ми розуміємо, що дотримання балансу потребує певної координації між урядом, військовими, українським бізнесом", — зазначив прем'єр.

Шмигаль також повідомив про намір поновити систему бронювання для бізнесу найближчим часом. Основний принцип цього поновлення — "воюй або працюй".

"Важливим принципом при цьому поновленні є принцип воюй або працюй. У воюючій країні немає іншого шляху: частина населення воює і платить за нашу перемогу своїм життям, інша частина — працює, наповнює бюджет, виробляє зброю та підтримує тих, хто на передовій", — пояснив Шмигаль.

Прем'єр також підкреслив, що цей принцип є критично важливим для виживання та перемоги України. Він додав, що уряд розглядає можливість подальшого збільшення кількості заброньованих від мобілізації у бізнесі, проте це має відбуватися з урахуванням "математики мобілізації".

"У нас сьогодні понад 900 тис. осіб у бізнесі заброньовано. Це важливий показник. Ми можемо допустити ще більшу кількість заброньованих у бізнесі, але тільки за умови дотримання повної математики мобілізації", — наголосив Шмигаль.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber