1. Головна
  2. >
  3. Влада

Заборонити виїзд з України не лише чоловікам, але й дітям: шокуючий заклик від політика

450
Влада Україна

Дмитро Корчинський вважає, що діти повинні виростати в Україні плекаючи ненависть до ворога.

Заборонити виїзд з України не лише чоловікам, але й дітям: шокуючий заклик від політика

Українці мають перетворитись на войовничу націю, яка ще довго перебуватиме у стані війни. Отже, усі громадяни мають відмовитись від багатьох прав, гарантованих Конституцією, і йти шляхом самообмежень. Крім того, війна має стати спадковою справою. А дітей слід виховувати так, щоб вони були готові взяти в руки зброю і піти воювати замість загиблих батьків. Щоби зберегти можливість відтворювати націю, треба заборонити виїзд з України не лише чоловікам, але й дітям.

Таким баченням українського сьогодення і майбутнього поділився в ефірі програми "Говорить великий Львів"  відомий український політик Дмитро Корчинський, пише Today.

Українці мають відверто зізнатись насамперед собі: зараз вони воюють не за демократію, а за виживання своєї нації. А отже, треба цю ідею обрати за наріжний камінь і підпорядкувати їй увесь свій життєвий уклад, переконує політик.

"А це означає відмовитися  від ряду прав і від ряду зручностей. Це означає полюбити ТЦК, діти ще більше прав Збройним силам. Заборонити виїзд не тільки військовозобов'язаним чоловікам", - каже Корчинський.

За приклад він наводить Китай, в якому різко скоротився приріст населення через запроваджені свого часу обмеження народжуваності. Зараз півторамільярдний Китай вважає ситуацію, що склалась у цій країні з народжуваністю, демографічною катастрофою. Через це влада КНР заборонила усиновлення китайських дітей іноземцями. Китайці намагаються зберегти власний генофонд, не дати молоді виїхати за кордон, щоб забезпечити активний процес відтворення населення.

Читайте також: У Раді зробили заяву, яка розділить українців у час війни

"Я не знаю, скільки нас залишилося тут в Україні. Але в ім'я виживання нації треба заборонити виїзд не тільки військовозобов'язаним чоловікам, а навіть і вивіз дітей. Я розумію, що багато кому спокійніше тримати дітей за кордоном, поки йде війна. Але ми ж розуміємо, що ті діти не повернуться в Україну. Вони виховуються не українцями. Вони не повернуться, в них не буде стимулів повертатися в Україну",  - вважає політик.

Дорослих треба змусити "Любити Україну", а дітей виховувати бойовиками

Він також переконаний, що тим, хто вагається і волів би виїхати за кордон кудись подалі з країни, що воює, треба силоміць прищеплювати любов до України. Причому те щеплення має бути війною або працею на користь фронту.  

"Якщо хтось не розуміє, що потрібно любити Україну, то значить ми його зобов'яжемо любити Україну. – подобається це йому чи ні. Зобов'яжемо тут залишатися. Зобов'яжемо тут воювати або підтримувати фронт", - поділився своєю програмою прищеплення патріотизму 60-річний Корчинський.

Дітей, яких не випускатимуть з України ані з батьками, ані без, будуть виховувати в атмосфері ненависті до ворогів. Їх не треба оберігати від усвідомлення розпачу і непоправних втрат. Вони мають відчути і винести на собі разом із дорослими весь тягар війни: від нескінченних повітряних тривог, до поховань найрідніших людей і вічної готовності до короткої, але сповненої жаги помсти долі спадкового бойовика.

"Українські діти вони не повинні чути польську мову чи німецьку мову. В своєму спілкуванні. Вони повинні виховуватися під звуки сирен повітряної тривоги. Вони повинні виростати тут в ненависті до ворога. Вони повинні виростати тут в Україні. Вони повинні бути присутніми на похованнях наших героїв і на похованнях цивільних жертв. Вони повинні усвідомлювати небезпеку і повинні усвідомити, що на їхні плечі дуже скоро ляже відповідальність за цю країну, коли загине попереднє покоління. Тільки так", - виголосив свою позицію політик.

Читайте також: Видані ТЦК повістки скасовують: в чому причина таких маніпуляцій і кому “пощастило”?

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber