Президент України Володимир Зеленський провів важливу зустріч з Королем Великої Британії Чарльзом ІІІ під час свого візиту до Сполученого Королівства 18 липня 2024 року.

Як повідомляє "Хвиля"
Під час зустрічі український лідер висловив глибоку вдячність британському народу та уряду за їхню непохитну підтримку України. Зеленський наголосив на особливому значенні Великої Британії як одного з "найближчих і найважливіших союзників" України у складний для країни час.
"Президент Зеленський подякував Королю Чарльзу ІІІ та всій королівській родині за підтримку українського народу та увагу до українців, які знайшли тимчасовий прихисток у Великій Британії", – повідомляє офіційне джерело.Today The King received the President of Ukraine @ZelenskyyUa following the European Political Community meeting at Blenheim Palace.
— The Royal Family (@RoyalFamily) July 18, 2024
The gathering saw 46 European leaders discuss a range of international challenges, opportunities and our common values.
???????????????? pic.twitter.com/hpOsYDSM4j
Зустріч відбулася після засідання Європейської політичної спільноти у Бленгеймському палаці. Ввечері того ж дня пресслужба британської королівської родини оприлюднила фотографію зустрічі Короля Чарльза ІІІ з Президентом Зеленським, підтвердивши важливість цієї дипломатичної події.
"Сьогодні Король прийняв президента України Володимира Зеленського після зустрічі Європейської політичної спільноти у Бленгеймському палаці", – зазначили представники королівської родини у підписі до фотографії.
Читайте також:
- Знову сум і сльози: Закарпаття сколихнула жахлива звістка (ФОТО)
- "Розпилюють хімію?": закарпатці у шоці від того, що бачили в різних районах області (ФОТО)
- Голод очікує всю Україну: до чого слід готуватись жителям уже зараз та що в дефіциті?
- Вони атакують: закарпатці зняли відео в одному з міст й шокували Мережу (ВІДЕО)

Закарпаття: Від 3 до 10 тисяч гривень на день наро...
На Закарпатті, зокрема в Мукачеві, запро...
23.04.2025 00:36 28427 0 Суспільство

Від Чорнобиля до сьогодення: Україна готується до ...
Україна стала однією з перших країн, яка...
27.04.2025 00:52 63632 0 Суспільство

Мобілізація дістане кожного: в Україні створюють "...
Мобілізація в Україні розширює звичний ф...
28.04.2025 21:36 530995 0 Суспільство

Штрафи за газ: як уникнути 140 000 грн покарання
Українці можуть отримати значні штрафи з...
05.05.2025 01:22 50501 0 Суспільство

Кремль про 30-денне перемир’я: підтримка з «нюанса...
Росія заявила, що «підтримує» ідею 30-де...
10.05.2025 00:44 67583 0 Влада

Невже це закарпатець?: закарпатка впізнала брата н...
Кадри знущань над військовим поширили у ...
14.05.2025 20:46 25597 0 Суспільство