1. Головна
  2. >
  3. Влада

Знищення Керченського мосту: чи стане це реальністю

4776
Влада Україна

Кирило Буданов, керівник української військової розвідки, висловлює думку, що Кримський півострів, перетворений росіянами на масивну військову базу, може бути ізольований від постачання та змушений до покори.

Знищення Керченського мосту: чи стане це реальністю

Цю думку він висловив під час інтерв’ю для видання Inquirer, та повідомлено Факти.

Атаки на Чорноморський флот РФ в Криму Українські надводні безпілотники “Магура” були використані для атак на російські кораблі, змусивши залишок Чорноморського флоту РФ відступити з Криму.

  • Вони вже опинилися в пастці в районі порту Новоросійськ. Наша мета - витіснити всі залишки флоту на територію Російської Федерації. У Чорному морі вже давно не залишилося жодного бойового корабля, - зазначив Буданов.

Наступним кроком буде блокування постачання російських військ в Крим через Керченський міст.

Знищення Керченського мосту За словами Буданова, дальнобійні ракети ATACMS, які США передали Україні нещодавно, можуть знищити Керченський міст. Він рекомендує всім, хто сумнівається в потужності ATACMS, ознайомитися з технічними характеристиками цих ракет.

  • Питання тільки в їхній кількості, але в принципі, ці ракети дозволять нам виконати таку місію, - підкреслив Кирило Буданов.

Ядерна загроза від Путіна Буданов не вірить, що Москва використає тактичну ядерну зброю, якщо контроль над Кримом опиниться під загрозою. Він стверджує, що розуміє мислення Путіна і знає реальні характеристики російської ядерної зброї.

  • Яка від неї користь? У нас немає великих концентрацій військ, для яких застосування такої ядерної зброї було б доречним. А пробити проломи в наших лініях оборони можна і звичайними засобами ведення війни, - каже Буданов.

Він також зазначив, що використання ядерної зброї стане великим політичним ризиком для Путіна.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber