1. Головна
  2. >
  3. Влада

Відверта розмова між очільниками держав: Зеленський поділився з Байденом оцінкою ситуації в Україні

232
Влада Україна

Хоча президенти не поділилися публічно деталями своєї розмови, президент України Володимир Зеленський під час переговорів з президентом США Джо Байденом у Парижі висловився дуже відверто про ситуацію на полі бою.

Відверта розмова між очільниками держав: Зеленський поділився з Байденом оцінкою ситуації в Україні

Як повідомляє ТСН.

Це було відображено в коментарях радника Білого дому Джона Кірбі, які були опубліковані Укрінформом.

“Він поділився з президентом Байденом дуже відвертою оцінкою того, що відбувається, а також тиску, який вони (в Україні – ред.) продовжують відчувати, особливо на сході, на Донбасі”, - зазначив представник Білого дому.

Він додав, що не буде вдаватися до більш детальних подробиць розмови президентів та не буде говорити про речі, які можуть ускладнити оборону України на полі бою.

Однак Кірбі підкреслив, що пакети допомоги, надані США для ЗСУ, вже дозволили українській стороні отримати певні переваги та змогли зашкодити просуванню російських військ, особливо в районі Харкова. За його словами, потрібно ще докласти чималих зусиль, щоби відкинути росіян назад.

“І президент (Байден – ред.) – як ви чули публічно – він, звісно, зробив це також у приватному порядку й запевнив президента Зеленського, що вони й надалі матимуть нашу підтримку”, - зазначив представник Білого дому.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber