1. Головна
  2. >
  3. Влада

Шокуюча новина: Українські міністерства забороняють кондиціонери

356
Влада Україна

Українські міністерства, центральні органи виконавчої влади та обласні державні адміністрації повинні припинити використання кондиціонерів, а також зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території.

Шокуюча новина: Українські міністерства забороняють кондиціонери

Це було оголошено прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем під час засідання уряду 7 червня.

Як повідомляють факти.

Стан енергосистеми Він вважає, що уряд повинен діяти з двох напрямків, щоб поліпшити стан енергосистеми. За його словами, потрібно почати з себе: відновлювати та розширювати генерацію, а також зменшувати споживання енергії.

– Всі органи державної влади повинні зменшити споживання електроенергії. Ми приймаємо відповідне рішення уряду, – зазначено в заяві.

Він зазначив, що зараз усі міністерства, центральні органи виконавчої влади та обласні державні адміністрації по всій Україні повинні відмовитися від використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території.

Уряд також рекомендує правоохоронним органам, органам судової влади та іншим державним установам зробити подібні кроки, а місцевим владам – обмежити вуличне освітлення.

Прем’єр-міністр України закликав бізнес обмежити використання кондиціонерів та іншого енергоємного обладнання, яке не є критичним для виробничої діяльності.

Він зазначив, що виключенням будуть лише використання кондиціонерів у лікарнях та на підприємствах, де кондиціонування повітря є частиною виробничого процесу.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber