1. Новини Закарпаття
  2. >

Право на безпеку чи тотальний контроль?: у МВС відповіли, чи перетворить Україну на Китай єдиний відеомоніторинг (ВІДЕО)

20.03.2024 20:51 Влада Актуально

Вже місяць українці обговорюють запропоновану депутатами ініціативу запровадити в Україні тотальну систему відеонагляду за громадянами і збір їх персональних даних.

Вже місяць українці обговорюють запропоновану депутатами ініціативу запровадити в Україні тотальну систему відеонагляду за громадянами і збір їх персональних даних.

Як раніше писав "Голос Карпат", Відповідний законопроект 11031 зареєстрували нардепи від фракції «Слуга народу».

Він має назву «Про єдину систему відеомоніторингу стану публічної безпеки».

Після оприлюднення даної інформації почався шквал обговорень такої ініціативи.

Щоб внести хоча б якусь ясність та донести до українців суть такого ноу-хау у подкаст МВС розлого розповіли про цю ініціативу.

В МВС випустили подкаст, в якому обговорили одне з найбільш популярних питань щодо впровадження єдиної системи відеомоніторингу. Фахівці зробили висновки, що настільки глобальним, як у Китаї, контроль в Україні не буде.

Було зазначено, що держава та підрозділи системи МВС через впровадження єдиної системи відеомоніторингу реалізують право на безпеку. І це не вважається обмеженням прав людини.

Також повідомляється, що відеомоніторинг в багатьох випадках допомагає розкривати злочини. Є успішні кейси, які це підтверджують. Також відеомоніторинг був у пригоді для ідентифікації російських злочинців.

Читайте також: Шокуючий законопроєкт: депутати пропонують тотальний нагляд за усіма?

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська