1. Головна
  2. >
  3. Влада

Зеленський оголосив про нове військове керівництво: хто вони і які їхні пріоритети (ВІДЕО)

153
Влада Україна

Президент України Володимир Зеленський провів наради з військовим керівництвом та урядом. Обговорювали перезавантаження команди управління в Силах оборони.

Зеленський оголосив про нове військове керівництво: хто вони і які їхні пріоритети (ВІДЕО)

Про це президент повідомив у вечірньому відеозверненні 10 лютого.

"Тепер до виконання нових обовʼязків приступають люди, яких добре знають в армії і які самі добре знають, що потрібно армії. Бойові командири цієї війни, чий досвід буде корисним саме на загальноармійському рівні", - сказав він.

Володимир Зеленський повідомив, що заступниками головкома Олександра Сирського стали полковник Вадим Сухаревський – його напрямок – це безпілотні системи і розвиток застосування дронів нашими воїнами – та полковник Андрій Лебеденко – його напрямок – це інновації, саме технологічний компонент армії та бойових систем. Потрібна чітка практика роботи з новими технологіями.

Заступниками начальника Генерального штабу Збройних Сил України президент погодив кандидатури бригадного генерала Володимира Горбатюка – його напрямок – це оперативна робота, робота штабів, планування, управління: в кожному штабі мають на 100% розуміти фронт, – бригадного генерала Олексія Шевченка – його напрямок – це логістика, максимальна якість логістики у нашій армії, – бригадного генерала Михайла Драпатого – він відповідатиме за підготовку, якісне тренування українських військових.

"Увесь реальний досвід бойових командирів, бойових бригад, наших підрозділів, які побудували якісну систему тренування воїнів та оцінки й аналізу бойових дій, – увесь цей досвід має бути реалізований для успіху Сил оборони України", – резюмував президент.

Читайте також: Чоловікам за кордоном готують неприємний сюрприз: мобілізація торкнеться кожного 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber