1. Головна
  2. >
  3. Влада

Новий головнокомандувач ЗСУ будує нову команду: серед претендентів є закарпатець

442
Влада Закарпаття

8 лютого президент Володимир Зеленський призначив новим головнокомандувачем ЗСУ Олександра Сирського.

Новий головнокомандувач ЗСУ будує нову команду: серед претендентів є закарпатець

Повідомляє  Суспільне.

Також було названо кандидатів на керівні посади у Силах оборони.Деталі зміни керівництва ЗСУ Зеленський розкрив під час вечірнього звернення.

"Сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади", — сказав Зеленський.

Що відомо про кандидатів

  • Ігор Скибюк – заступник командувача ДШВ та колишній командир 80 десантно-штурмової бригади, яка зокрема брала участь у боях під Києвом та під Бахмутом.
  • Михайло Драпатий – колишній командувач 58 мотопіхотної бригади та ОУВ "Херсон";
  • Андрій Гнатов – начальник штабу-заступник командувача військ оперативного командування "Південь". 58-ма окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського на початку повномасштабного вторгнення брала участь у боях на Чернігівщині, а з вересня 2023 року бригада веде бойові дії в Донецької області.
  • Павло Паліса – командир 93 механізованої бригади. 93-тя окрема механізована бригада "Холодний Яр" зокрема обороняла Бахмут влітку 2023 року. Військові цієї бригади також були у Харкові, Балаклії, Ізюмі та Соледарі.
  • Вадим Сухаревський – командир 59 мотопіхотної бригади.  Вадим Сухаревський є  полковником Збройних сил України - герой України. Народився 6 жовтня 1984, у місті Берегове.


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber