1. Головна
  2. >
  3. Влада

Зеленський звільнив головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного

140
Влада Україна

У четвер, 8 лютого, президент України Володимир Зеленський відправив у відставку головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Зеленський звільнив головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного

Про це повідомив очільник держави.

"Зустрівся з генералом Валерієм Залужним. Подякував за два роки захисту України... Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних Сил України. Час для такого оновлення – саме зараз. Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді", - повідомив президент.

Свою зустріч із президентом також прокоментував сам Валерій Залужний, повідомивши, що у них відбулася “важлива та серйозна розмова”.

“Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії”, - зазначив він.

Валерій Залужний також наголосив, що завдання, які стояли перед армією 2022 року, відрізнялися від завдань 2024 року. “Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом”, - підкреслив він.

Валерій Залужний висловив вдячність усім, хто був поруч - команді Генерального штабу, Міністерству оборони, президенту України.

“Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх. Українці обовʼязково переможуть”, - запевнив він.

Читайте також: З російського полону звільнили ще 100 українських захисників (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber