1. Головна
  2. >
  3. Влада

«Не хочеш воювати – перепливай Тису та шукай інше громадянство», — нардеп Кривошеєв (ВІДЕО)

282
Влада Україна

Таку шокуючу заяву зробив народний депутат від партії "Слуга народу" Ігор Кривошеєв.

«Не хочеш воювати – перепливай Тису та шукай інше громадянство», — нардеп Кривошеєв (ВІДЕО)

Закон про мобілізацію потрібно було прийняти мінімум рік тому, а на облік повинні стати усі військовозобов'язані громадяни, незалежно від посади. Якщо ж деякі чоловіки цього не зроблять, то перестають бути громадянами країни. Свою позицію щодо посилення мобілізації народний депутат від партії "Слуга народу" Ігор Кривошеєв висловив на порталі "Українська правда".

Кривошеєв наголосив, що війна з Росією — "екзистенційний конфлікт". Тому воювати будуть усі, у тому числі, припускає, і він особисто. Думку про це повинні усвідомити усі чоловіки. В протилежному випадку може іти мова про те, щоб змінити український паспорт на паспорт іншої країни.

"Всі чоловіки в Україні повинні розуміти, що ми воюємо за наше право на існування. Якщо ми не готові долучитися до цієї війни тим чи іншим способом, то певно що треба шукати собі іншу країну. Якщо ви не приймаєте на себе цю відповідальність, то так, є можливість переплисти Тису і шукати собі іншого громадянства", — заявив нардеп.

На думку політика, на військовий облік мають стати усі громадяни — "прокурор, суддя, депутат, міністр". Це є "абсолютно логічним". Однак для того, щоб це було зроблено, недостатньо просто про це попросити. Втім, потрібно обрати діючі методи впливу. Наприклад, штрафи не діють, а стають "корупційним заробітком для когось". Також він зауважив, що можна розглянути варіант обмеження прав — не очікує, що справ буде так багато, що паралізуються суди.

Під час розмови з журналістами Кривошеєв також пояснив, що має увазі, говорячи про долучення військових до "суспільного договору". З його слів, ідеться про призначення представників Сил оборони на "високі державні посади". Це потрібно зробити з огляду на те, що найближчим часом виборів у воюючій країні не передбачається. При цьому нардеп згадав про головнокомандувача ЗСУ, генерала Валерія Залужного та про можливість нової посади для нього у Великій Британії.

"Наприклад, у нас є вакантна посада повноважного посла України у Великобританії. Я не впевнений, що туди має їхати Залужний. Але я впевнений, що серед військовослужбовців є безліч людей, які будуть мати абсолютно всі необхідні якості для того, щоб представляти Україну".


Ігор Кривошеєв — народний депутат Верховної Ради 9 скликання від партії "Слуга народу", який у минулому займався гумористичним шоу, — розповіли на порталі Громадського руху "Чесно". 

Читайте також: Повістки видають навіть заброньованим: на кордоні з'явилися мобільні пости ТЦК, — ЗМІ 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber