1. Головна
  2. >
  3. Влада

Військова підготовка - обов'язкова: на держслужбовців в Україні чекають суттєві зміни при прийнятті на роботу

129
Влада Україна

Новий законопроєкт про мобілізацію внесе зміни до процедури прийняття на роботу держслужбовців та спеціалістів органів місцевого самоврядування.

Військова підготовка - обов'язкова: на держслужбовців в Україні чекають суттєві зміни при прийнятті на роботу

Кабінет Міністрів України передав до Верховної Ради оновлену версію законопроекту про мобілізацію. У ньому пропонують чоловіків, які будуть вперше влаштовуватися на державну службу, приймати лише при наявності базової загальновійськової підготовки.

Про це йдеться в тексті законопроєкту.

Держслужбовці повинні будуть пройти військову підготовку

В урядовому законопроєкті пропонують брати на державну службу лише тих, хто пройшов базову загальновійськову підготовку або військову службу. Однак це не стосується тих, кого визнали непридатним.

Водночас нововведення не стосуватиметься чинних держслужбовців.

"На державну службу не може вперше вступити особа чоловічої статі віком до 60 років, яка не пройшла базову загальновійськову підготовку або військову службу, крім осіб, звільнених від проходження базової військової служби відповідно до статті 18 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" або визнаних за станом здоров’я непридатними до проходження військової служби", — йдеться у тексті.


Крім того, таку норму хочуть розповсюдити на осіб, які вперше вступають на службу в органах місцевого самоврядування.

Проте згідно з положеннями законопроєкту, такі вимоги до кандидатів набирають чинності через один рік після запровадження базової загальновійськової підготовки.

Читайте також: У Закарпатті незабаром з'явиться один з найкращих та найефективніших реабілітаційних центрів країни (ФОТО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber