1. Головна
  2. >
  3. Влада

Зеленський відповів, чи буде Україна повертати чоловіків з-за кордону

251
Влада Україна

Глава держави Володимир Зеленський вважає, що військовозобов'язані, які у перші дні війни виїхали за кордон, повинні повернутися та, якщо не воювати, то сплачувати податки.

Зеленський відповів, чи буде Україна повертати чоловіків з-за кордону

Таку думку президент України висловив в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD.

"Різні люди виїжджали з різних причин. В перші дні війни були відкриті всі кордони. Була війна, люди рятували своїх дітей, всі це абсолютно розуміють. Люди виїжджали в різні країни світу, хтось залишався тут, це був вибір кожної людини. Ми б хотіли, щоб люди, які виїхали поза законом України, які мобілізаційного віку, були в Україні. Питання не в тому, що вони всі мають бути на фронті - у нас велика армія", - сказав він.

На думку президента, це "питання в справедливості". Ті, хто виїхав, повинні сплачувати податки в Україні, аби підтримувати Збройні сили. 

"Є люди, які поїхали і не повернулись на свою роботу. Це їхнє право. Але якщо вони громадяни України, вони повинні сплачувати податки, бажано в Україні. Тому що ці гроші ми потім віддаємо нашим солдатам, які нас захищають. Авжеж, було б бажано, якщо б таку підтримку отримували в Україні. Це було б правильне рішення", - вважає Зеленський.

Читайте також: "Абсолютно неправильно": Зеленський висловився про “полювання” на військовозобов'язаних 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber