1. Головна
  2. >
  3. Влада

"Вони цього бояться, як чорт ладана": ракетні удари від ворога будуть ще масштабнішими

234
Влада Новини Ужгорода

Росія боїться F-16, тому ракетні удари можуть бути ще масштабнішими, ділиться інформацією розвідка Естонії.

"Вони цього бояться, як чорт ладана": ракетні удари від ворога будуть ще масштабнішими

Російська армія протягом останніх тижнів атакує Україну, зосереджуючись на об'єктах інфраструктури. У розвідці Естонії вважають, що це стратегія Росії щодо виснаження українського ППО, а також страх з приводу надходження винищувачів F-16.
 
Про це сказав керівник Центру оборонної розвідки Естонії полковник Антс Ківісельг, повідомляє ERR.ee.


Ківісельг зазначив, що в останні тижні росія активно використовує бомбардувальники великої дальності та ракети "Калібр" для ударів по українським військовим, оборонно-промисловому комплексу та об'єктам інфраструктури.

"По всій території країни були вражені об'єкти електроенергетики, портової та залізничної інфраструктури, військові аеродроми, склади озброєння та місячні, військові навчальні заклади та підприємства оборонної промисловості, які займаються виробництвом та ремонтом озброєння", - зазначив Ківісельг.
На його думку, удари по аеродромах говорять про те, що росіяни вважають загрозою для себе надходження F-16 на озброєння України.


При цьому, заявив Ківісельг, завданням Росії, як і раніше, є "виснаження запасів систем ППО України". З настанням холодів очікуються ще масованіші атаки, оскільки зараз ВПК країни-агресора виробляє більше боєприпасів, ніж витрачають її збройні сили.За даними розвідки Естонії, війська Росії відстрілюють в Україні близько 10 000 снарядів на день, тоді як ЗСУ випускають по супротивнику приблизно 2000 ракет.

Читайте також: "Будемо збиратись й метати камінням": на Закарпатті в одному із сіл жінки "відчитали" працівників ТЦК (ВІДЕО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber