1. Головна
  2. >
  3. Влада

"Менш кардинальний і не такий жорсткий": до Ради внесли ще один новий законопроєкт про мобілізацію

506
Влада Україна

У новому документі йдеться про пом'якшення норм, зокрема прискорення демобілізації та збільшення терміну законної відстрочки від мобілізації.

"Менш кардинальний і не такий жорсткий": до Ради внесли ще один новий законопроєкт про мобілізацію

Народний депутат Олексій Гончаренко вніс на розгляд парламентарів новий, менш кардинальний, законопроєкт про мобілізацію.

Основні тези законопроєкту він опублікував на своїй сторінці в telegram.

Зокрема, відповідно до законопроекту Олексія Гончаренка, демобілізація має відбуватися через 18 місяців служби в армії (за проектом Кабміну - через 36).

Також він пропонує звільнення строковиків через місяць після набрання законної сили законом (у варіанті Кабміну - через 7 місяців).

У новому законопроекті пропонується відстрочка від мобілізації на 12 місяців, тоді як уряд у своєму законопроєкті пропонував 6 місяців.

Також Гончаренко пропонує заборонити мобілізацію чоловіків з інвалідністю 3 групи та зробити відстрочку від мобілізації для осіб з інвалідністю та здобувачів вищої освіти.

"В Україні одинадцятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З 24 лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе", - йдеться в повідомленні. 

Читайте також: Небесне військо поповнив ще один закарпатець: у Мукачеві попрощались з полеглим Героєм (ФОТО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber