1. Головна
  2. >
  3. Влада

Скільки платитимуть за світло в оселі?: Уряд ухвалив рішення щодо тарифів на електроенергію

192
Влада Україна

Мабуть, кожного українця цікавить питання, а чи здорожчає світло в наступному році. Адже цього року українці вже платять за вищим тарифом ніж торік.

Скільки платитимуть за світло в оселі?: Уряд ухвалив рішення щодо тарифів на електроенергію

Через війну дію чинних тарифів на електроенергію залишать без змін до кінця квітня.

За поданням міністерства енергетики Кабінет міністрів України 27 грудня ухвалив постанову про продовження дії положення щодо покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії до 30 квітня 2024 року. До того часу ціна на електроенергію для побутових споживачів залишиться незмінною.

Як розповіли в Міненерго, рішення ухвалили з метою забезпечення доступності електричної енергії для побутових споживачів через складну економічну ситуацію внаслідок повномасштабної військової агресії Російської Федерації.

«Об’єкти енергетичної інфраструктури залишаються під прицілом росіян і потребують інвестицій для відновлення і ремонтів. Та попри це держава залишається соціально відповідальною і гарантує своїм громадянам стабільність цін на електропостачання. Тому вартість електроенергії на рівні 2,64 грн за кВт*год буде збережена. Це має надзвичайно важливе значення для підтримки побутових споживачів у період опалювального сезону», – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Читайте також: Подорожчає приблизно до 3,5 грн?: експерт озвучив економічний прогноз на 2024 рік

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber