У найближчу добу в регіоні очікують істотний підйом рівня води з імовірним підтопленням автодоріг.

Упродовж 14 — 15 грудня на річках області очікується підвищення рівнів води. Ситуація погіршиться на річці Тиса й Боржава у межах деяких населених пунктів можуть бути підтоплення автодоріг та окремих ділянок сільгоспугідь.
Про це інформують у Закарпатському обласному центрі з гідрометеорології.
Згідно із повідомленням, 14 — 15 грудня на річках Закарпатської області продовжиться підвищення рівнів води: — на Тисі ділянці Ділове — Вилок на 0,4 — 0,7 м переважно в межах корінних берегів.
Біля м. Тячів очікується незначний вихід води на окремі ділянки заплави; — на річці Боржава — с. Верхні Ремети на 0,3 — 0,5 м з утриманням води на заплаві з підтопленням автодороги Шаланки — Великі Комяти.
Також ймовірне незначне підтопленням сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Камянське, Великі Ком'яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмільник, Вільхівка.
Нагадаємо, раніше "Голос Карпат" інформував про суцільний потоп, через дощі, на Виноградівщині. Через залиті водою дороги люди опинились у пастці. Вулиці у Великих Комятах стали озерами й люди писали у соцмережах, що потрібно брати гондоли, аби пропливти дощовими дорогами.
Також від істотних дощових опадів потерпали і жителі Перечинщини. В людей затопило обійстя.
Не оминула негода і жителів населених пунктів Свалявщини. Вода була у підвалах та дворах жителів
Читайте також:
- Небезпечного "монстра" ввезли в країну з екзотичним продуктом: чи слід боятись "чорного вбивці" жителям України?
- Вогонь у тилу: Закарпаття в біді в результаті масштабних пожеж у всіх районах
- Сюрприз від обленерго: де буде "блекаут" на Закарпатті вже завтра й кому готуватись?
- Вогонь підходить до приватних будинків, люди у шоці: масштабна пожежа вирує у Мукачівському районі (ВІДЕО)
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber

В ОДА підтвердили приїзд на Закарпаття Джефрі Паєт...
Інформацію про приїзд Надзвичайного і По...
20.07.2015 11:29 3317 2 Суспільство

Приїзд посла Паєта до Закарпаття не є випадковим –...
Відомий Ужгородський політолог та прорек...
20.07.2015 18:03 3431 1 Аналітика

У Закарпатській ОДА розпочалась зустріч із послом ...
У ці хвилини у залі нарад Закарпатської ...
21.07.2015 11:31 3473 0 Влада